Mary Komasa w ciąży pokazuje blizny. "Będą mi zawsze przypominały o mojej walce z endometriozą"

Mary Komasa
Mary Komasa
Źródło: Bartosz Krupa/East News
Mary Komasa, a właściwie Maria Wiktoria Komasa-Łazarkiewicz, za kilka miesięcy zostanie mamą. Radosną wieścią podzieliła się niedawno z fanami podczas premiery swojego singla "Pull Me Up". Wokalistka cierpi na endometriozę, a o zmaganiach z chorobą przypominają jej blizny. Opublikowane przez nią zdjęcie i post dają nadzieję wielu kobietom.
Mary Komasa jest w ciąży

26 lipca miał premierę najnowszy singiel Mary Komasy, pt. "Pull me up". Podczas tego wydarzenia artystka ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Informacja ta może przywrócić wielu kobietom nadzieję na zajście w ciążę, bowiem wiosną Komasa wyjawiła, że ma endometriozę. Choroba ta utrudnia, a czasami nawet uniemożliwia posiadanie potomstwa.

Mary Komasa walczy z endometriozą

Wiadomość o ciąży Mary Komasy sprawiła, że kobiety, które mają endometriozę, uwierzyły w to, że także mogą zostać matkami. Sama artystka jakiś czas temu przyznała, że przez chorobę zaczęła wątpić w to, że kiedyś będzie miała dzieci. Dziś pozuje z ciążowym brzuchem i odlicza dni do przyjścia na świat swojej pociechy.

- Blizny na moim brzuchu będą mi zawsze przypominały o mojej walce z endometriozą. Ciężkiej walce, która wiele razy zostawiała mnie kompletnie bez sił i bez nadziei, ze może być lepiej! Jedyne co dodawało otuchy to świadomość, że nie jestem w tym sama! Jest nas endowojowniczek cała armia na świecie! I wasze wsparcie było i jest jak tarcza ochronna! - napisała wokalistka na Instagramie.

Mary Komasa pokazuje blizny

W komentarzach pod zdjęciem udzieliło się mnóstwo kobiet: "Mam takie same blizny i pięcioletnią córkę", "Jak to wspaniale widzieć Cię tak radosną. Kolejny wspaniały Komasa w drodze. Świat stoi dla Ciebie otworem, Bobasku. Z taka wyjątkową ekipą za Twoimi plecami życie będzie kolorowe", "Ty też nam dajesz nadzieję i siłę".

Zobacz wideo: Anja Rubik we współpracy z Mary Komasą

Źródło: x-news

Autor: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości