Mary Komasa

  Mary Komasa

  Anja Rubik zagrała w teledysku do piosenki Mary Komasy "Lost me". Etiudę wyreżyserował brat wokalistki, Jan Komasa. W teledysku gwiazdy występują nago. Z jakim przyjęciem spotkało się odważne nagranie? W studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała o tym Agnieszka Jastrzębska.

  Anja Rubik wystąpiła w teledysku do utworu Mary Komasy. Wideoklip został pokazany ostatniego dnia Festiwalu Netia Off Camera. Przez wielu może zostać uznany za bulwersujący, ponieważ obie Panie pokazują się w nim nago. O pracy nad projektem Anja i Mary powiedziały dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Mary Komasa to jedna z najbardziej obiecujących polskich artystek młodego pokolenia. Jest córką aktora i wokalistki, siostrą reżysera i śpiewaka operowego, żoną kompozytora muzyki filmowej. Artystka mieszka w Berlinie. I tam właśnie spotkała się z nią Gabi Drzewiecka. Dziennikarka Dzień Dobry TVN miała okazję zobaczyć uwielbiane przez Mary miejsca i jej studio nagrań. Mary opowiedziała gabi o swoim życiu w stolicy Niemiec.

  Gość Dzień Dobry TVN Mary Komasa dorastała w artystycznej rodzinie. Kiedy miała 20 lat przerwała studia muzyczne i wyjechała do Paryża, aby czegoś się o sobie dowiedzieć. Tam pracowała jako modelka, ale nie zrezygnowała też z muzyki. Obecnie mieszka w Berlinie i właśnie przyjechała do Polski promować swój debiutancki album. Czy członkowie jej rodziny konkurują ze sobą na polu artystycznym? Dlaczego nie śpiewa po polsku? Co ją łączy z Luciano Pavarottim? Czy nie żałuje, że nie została divą operową?

  Za co Zofia Komasa lubi muzykę swojej siostry Mary? Co oznacza, że muzyka Mary "otwiera jej klepki, o których zapomina"? Jakie zdanie na temat Mary Komasy ma Agnieszka Holland? Bądźcie z nami w sobotę od 8:30!

  Sobota z Dzień Dobry TVN to gwarancja udanego całego weekendu! Zapewniamy uśmiech na twarzy: ponadczasowy Muniek Staszczyk i Szwagierkolaska w nowej odsłonie. Ponadto, sławni o Polsce, czyli: Co Stephena Baldwina z TYCH Baldwinów zachwyciło w Tomaszu Karolaku oraz Polacy na świecie: Córka aktora, siostra, reżyser – Mary Komasa! Artystka, genetycznie” obciążona sztuką! Zaczynamy o 8.30, a program poprowadzą Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk.