Gwiazdy

Martyna Wojciechowska nie chce być "lamusem". Podróżniczka rusza z autorskim kanałem na YouTube

Gwiazdy

Martyna Wojciechowska zaczyna nową przygodę w sieci. Najsłynniejsza polska podróżniczka zdradziła, że za namową córki postanowiła założyć kanał na YouTube. Nazwała go "Dalej". Jak przyznała, nie chciała być "lamusem" dla nastoletniej Marysi. Jakich gości możemy spodziewać się w nowym autorskim projekcie dziennikarki?

Martyna Wojciechowska rusza z własnym kanałem

Martyna Wojciechowska ma na swoim koncie wiele projektów, podróży i ciekawych przygód. Podróżniczka od lat zwiedza świat, relacjonuje ciekawostki z wyjazdów w programie "Kobieta na krańcu świata", a także jest autorką kilku książek. W 2021 roku przyszła pora na nowe wyzwania zawodowej w jej karierze. Dziennikarka opublikowała w sieci krótki zwiastun i wyjaśniła, co przygotowuje dla swoich fanów. Jak się okazało, będzie to autorski kanał na YouTube. Co skłoniło Martynę do takiej aktywności?

Historia jest bardzo prosta. Otóż moja 13-letnia córka Marysia powiedziała mi, że to, że pracuje w telewizji, jest "lamerskie", czyli jestem "lamusem". Jeżeli chcę być naprawdę "cool", to muszę mieć kanał na YouTube. Postanowiłam być cool dla mojego dziecka i zaimponować jej. I tak to się zaczęło

– poinformowała.

Martyna zdradziła również, że znalazła już wspaniałych i inspirujących rozmówców, którzy będą idealnym odzwierciedleniem hasła przewodniego jej nowego projektu.

- Jestem tu dlatego, że mam wspaniałych rozmówców, którzy są idealnym odzwierciedleniem hasła "Dalej", bo chcą wiedzieć, co jest dalej. Tak jak ja chcę wiedzieć, tak jak ja jestem tego ciekawa. To są ludzie, którzy potrafią czerpać z życia więcej – zapowiada podróżniczka.

Martyna Wojciechowska - premierowy odcinek na YouTube

Martyna Wojciechowska dołącza do grona gwiazd prowadzących własny kanał w sieci. Na YouTube do tej pory mogliśmy oglądać i słuchać Cezarego Pazury, Szymona Majewskiego, Agaty Młynarskiej czy Roberta Makłowicza. Już niebawem w grupie tej zwita także polska podróżniczka. Kto pojawi się w pierwszym odcinku? Prezenterka zdradziła na Instagramie, że będzie to Elżbieta Dzikowska – podróżniczka, prowadząca kultowy program "Pieprz i Wanilia" oraz życiowa partnerka Tony'ego Halika.

Premierowy odcinek na kanale dziennikarki pojawi się w najbliższą środę, 14 kwietnia o godzinie 20:00. Kolejne rozmowy publikowane będą co dwa tygodnie.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Martyna Wojciechowska o małżeństwie. "Jestem osobą, która nie szuka konfliktu"

Martyna Wojciechowska o samoakceptacji: "W europejskim kanonie urody uchodzę za kobietę solidnych gabarytów"

Wojciechowska, Ostaszewska, Pazura i inne gwiazdy składają życzenia na Wielkanoc. "Powoli wszystko się układa"

Autor: Nastazja Bloch

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości