youtube

  youtube

  Influencerzy zarabiają olbrzymie pieniądze, a promowane przez nich produkty rozchodzą się na pniu. Branża, której kilka lat temu nikt nie traktował poważnie, dziś jest jedną z fundamentalnych gałęzi marketingu i obiektem naukowej refleksji. Sprawdź, kto może zaliczyć się do grona najpopularniejszych polskich influencerów.

  Martyna Wojciechowska to dziennikarka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Ma na swoim koncie liczne osiągnięcia, ze zdobyciem najwyższego szczytu świata włącznie. Okazuje się jednak, że nawet dla słynnej podróżniczki istnieją tereny niezbadane. Tyle, że wirtualne. Martyna Wojciechowska zapowiedziała właśnie podbój Internetu. Czy to koniec jej telewizyjnej kariery? Szczegóły swojego planu zdradziła w Dzień Dobry TVN.

  Większość dorosłych usłyszała o nich dopiero w ostatnich dniach dzięki bijącym rekordy popularności lodom na patyku, ale Ekipa Friza święci triumfy w Internecie już od dłuższego czasu. Główną twarzą paczki youtuberów jest Karol Wiśniewski, czyli Friz. Nie możemy jednak zapominać o tym, że na sukces grupy pracują również jego przyjaciele - wśród nich partnerka Karola i jej koleżanki. Kim są dziewczyny z Ekipy i czy mogą zagrozić innym influencerkom?

  Karol Friz Wiśniewski gościem programu „Kuba Wojewódzki”. 24-letni youtuber opowiedział jak prowadzi swoje biznesy, które już uczyniły go milionerem. Friz zdradził w programie swoje plany pomnażania majątku i wejścia na giełdę, o których jak sam przyznał – dotychczas nie mówił. „To będzie coś innowacyjnego” – powiedział.

  Na kontach społecznościowych Donalda Trumpa pojawiło się wideo z występu prezydenta USA w porannym programie "Fox and Friends". W klipie gospodarz Białego Domu oznajmił, że może "prawie definitywnie stwierdzić", że dzieci są odporne na chorobę wywoływaną przez koronawirusa. Facebook, YouTube i Twitter usunęły filmik, tłumacząc, że łamie on zasady dotyczące szerzenia fałszywych informacji na temat Covid-19.

  Dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer "spógląda" na młodzieżowe gazety aby dowiedzieć się kim są idole współczesnych nastolatków. Sylwia Lipka, Bars and Melody, Jeremi & Artur Skikorscy, Sylwia Przybysz... Nie wiecie kim są? To może oznaczać tylko jedno: jesteście "starymi i zmurszałymi truflami" ;-)

  Blowek - kim jest Karol Gązwa? Znany polski youtuber opowiada nam o kulisach pracy youtubera. "Trzeba kierować się sercem, w tym co się robi i wtedy to wychodzi". Czy starsze pokolenie "rozumie" czym zajmuje się youtuber? Jak zarabia się pieniądze na internetowych transmisjach i czy Blowek zestresował się występem w DDTVN w towarzystwie "cioci Reginy"?

  Susan Wojcicki została uznana przez magazyn Time najbardziej wpływową kobietą w biznesie internetowym. Była wiceprezesem firmy Google, a obecnie zarządza Youtubem. Jest mamą piątki dzieci. Z Susan spotkała się prowadząca Dzień Dobry TVN Kinga Rusin. Dlaczego Amerykance zależy na polskim paszporcie? Jakich argumentów użyła, aby przekonać właścicieli Google'a do zakupu Youtube'a? Jak udaje jej się łączyć pracę zawodową z życiem prywatnym? Dowiedzieliśmy się również, czym zajmują się siostry Susan i jak wyglądało jej dzieciństwo.

  Jest jednym z bardziej popularnych polskich twórców internetowych. Właśnie wydał książkę, w której opowiada o swoim życiu, tym internetowym, i tym realnym. Jaki wpływ na jego twórczość miała walka z nowotworem i dlaczego nie zależy mu na tym, by być rozpoznawanym na ulicy? Poznajcie Cyber Mariana!

  Jak i dlaczego Cezary Pazura został youtuberem, kto go do tego przekonał? Co sprawia, że stworzony przez niego kanał - "Wujek Czarek" odnosi sukcesy? Czy ma plany na rozszerzenie swojej działalności w sieci? Widzieliście już internetowe produkcje aktora? Jak Wam się podobają?

  Artur Filipowicz prowadzi bardzo popularny kanał na youtube - "Topowa Dycha". W swoich filmach prezentuje i analizuje 10 ciekawostek związanych z wybranym tematem. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedział o swojej książce, w której prezentuje "informacje, o których nie mieliście pojęcia". Artur był też gościem na naszym czacie.

  Sprytne Babki - Natka, Marta, Martini, Monia i Madzia podbijają internet. Kanał, który prowadzą poświęcony jest lifehackom, czyli sposobom na ułatwienie sobie życia. Ich filmiki ogląda średnio pół miliona osób. Są partnerkami i żonami chłopaków z bardzo popularnego kanału "5 sposób na...". W Dzień Dobry TVN trzy z nich - Marta Maciejewska, Natalia Kondradzka i Monika Bartkowicz-Krzysztof -powiedziały o powstaniu swojego kanału, tematach, które w nim poruszają i miejscu, gdzie powstają ich filmy.

  Youtuberowe gwiazdy mogą już czuć na sobie jej oddech. O kim mowa? O naiwnej i pobożnie wyglądającej, acz szalonej Kaśce Zdrowaśce - zakonnicy, która wtrąca się i komentuje niemalże wszystko. Przyszła do Dzień Dobry TVN, by zrobić coming out. Zapytaliśmy ją, jak jest odbierana przez widzów swojego kanału i na jakich czerwonych dywanach do tej pory się pojawiła. Zobaczcie, kto tak naprawdę stoi za postacią Kaśki Zdrowaśki.

  Krzysztof Golonka jest Mistrzem Świata Trików Piłkarskich. Swoją pasją postanowił zarażać innych, młodych ludzi. Od roku Krzysztof jest vlogerem. Skąd pomysł, by robić filmiki instruktażowe i wrzucać je do sieci? Co mu to daje? Jaki jest odbiór jego kanału na Youtube? Czy już na tym zarabia i, czy wiążę z tym swoją zawodową przyszłość? W studiu Dzień Dobry TVN Krzysztof Golonka zaprezentował również kilka piłkarskich trików. Czego nauczył się Marcin Prokop?

  Mówi o sobie: prezenter, producent, scenarzysta, reżyser i youtuber. W naszym studiu zagościł Maciej Dąbrowski, zwany "Człowiekiem Wargą", który stworzył popularny kanał na YouTube o nazwie "Z Dupy". Bohaterką jednego z jego filmików była Karolina Korwin Piotrowska. Dlaczego zależało jej, by pojawić się w wywiadzie "Z Dupy"? Dlaczego Łukasz Jakóbiak oblał ją wodą podczas wywiadu? Gdzie nagrywane są rozmowy "Człowieka Wargi"? Dlaczego w jego wywiadach jest tyle wulgaryzmów?