rozmowy

  rozmowy

  TEDxWarsawWomen to coroczna konferencja, która odzwierciedla siłę kobiet, zachęca do tworzenia i wprowadzenia zmian w życiu. Event nastawiony jest na nowoczesne, inspirujące i prospołeczne idee, ważne dla współczesnych pań. Kiedy i gdzie odbędzie się wydarzenie?

  Nagość przy dziecku to kwestia niezmiennie nurtująca rodziców. Temat jest szeroko komentowany w mediach społecznościowych. Do jakiego wieku pociechy wypada się z nim kąpać? O tym, jak nagie ciało rodzica wpływa na rozwój najmłodszych w Dzień Dobry TVN opowiedziała psycholożka, Karolina Dziadkiewicz.

  Co zrobić, by świąteczna atmosfera udzieliła się wszystkim przy wigilijnym stole i, by ten stół nie zamienił się w pole bitwy? O czym lepiej nie rozmawiać? Jak unikać kłótni? O to w Dzień Dobry TVN zapytaliśmy pisarkę i felietonistkę Katarzynę Lengren, dziennikarkę i pisarkę Annę Dziewit-Meller oraz Igora Rotberga, psychologa.

  Kto bardziej stresuje się podczas wywiadów - dziennikarz czy jego rozmówca? Bywa różnie. Jak gwiazdy radzą sobie z niekompetencją lub nawet impertynencją pytających, jak reagują na pytania, na które nie chcą odpowiedzieć? A jak dziennikarze czują się gdy popełnią błąd lub usłyszą coś czego się nie spodziewali? W studiu, na pytania Magdy i Marcina, odpowiadali: Magda Gessler i Andrzej Morozowski.

  Coraz rzadziej ze sobą rozmawiamy twarzą w twarz. Za to chętnie rozmawiamy ze sobą w wirtualnym świecie. Przeciętny Brytyjczyk spędza tam aż 11 godzin dziennie! A jak to wygląda w Polsce? Czy Polacy wolą pisać do siebie SMS-y niż rozmawiać? Kto nie wyobraża sobie życia bez Internetu? I do kogo skierowana jest akcja "Wyloguj się do życia"? Sprawdził to reporter Dzień Dobry TVN Robert Stockinger.