Gwiazdy

Marta Żmuda Trzebiatowska w nowej fryzurze. Kiedyś już ją taką widzieliśmy

Gwiazdy

Marta Żmuda Trzebiatowska

Marta Żmuda Trzebiatowska pochwaliła się nową fryzurą. Aktorka wróciła do uczesania z początków kariery. Fani serialu "Teraz albo nigdy" dobrze je pamiętają.

Marta Żmuda Trzebiatowska ma nową fryzurę

Marta Żmuda Trzebiatowska chroni swoją prywatność, ale to nie przeszkadza jej w udzielaniu się na Instagramie. Profil aktorki śledzi już prawie 300 tysięcy osób. To właśnie tam możemy podejrzeć kulisy jej życia zawodowego. Ostatnio Żmuda Trzebiatowska pochwaliła się efektami wizyty u fryzjera. Na jej głowie pojawiła się dawno niewidziana grzywka.

- Spotkania i zmiany to to, co lubię w moim zawodzie najbardziej. Z Piotrem znamy się od... chyba od zawsze... W każdym razie długo. W tym samym czasie startowaliśmy w naszych zawodach i choć potem często się mijaliśmy, to nasze drogi wciąż się krzyżują - napisała obok zdjęcia z zaprzyjaźnionym fryzjerem.

Efekty metamorfozy widać od razu. Aktorka ma teraz nie tylko grzywkę, ale też pofalowane włosy. Fani z miejsca zabrali się za komentowanie jej nowej fryzury. Jak czytamy, są zachwyceni.

- Ale uroczo z grzywką - pisze jedna z internautek.

- Jak mała dziewczynka - dodaje inna.

Marta Żmuda Trzebiatowska i jej metamorfozy

Od kilku lat Marta Żmuda Trzebiatowska regularnie farbuje włosy na jasny odcień blond. To jednak nie jej fanaberia, a wymagania związane z jedną z serialowych ról. Wygląda jednak na to, że aktorka wreszcie mogła zafundować sobie inną fryzurę.

Fani z pewnością pamiętają, że grzywka towarzyszyła jej na samym początku kariery. W takim właśnie uczesaniu pojawiła się między innymi w serialu "Teraz albo nigdy!" czy filmie "Nie kłam, kochanie".

A Wy, w którym wydaniu lubicie najbardziej Martę Żmudę Trzebiatowską?

Marta Żmuda-Trzebiatowska i jej misja. Zobacz wideo z Dzień Dobry Wakacje:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości