Gwiazdy

Marietta z "Hotelu Paradise" nie ma dostępu do swojego konta. "Wszystkim dysponuje mama"

Gwiazdy

Marietta Witkowska

Marietta Witkowska to jedna z najpopularniejszych uczestniczek pierwszej edycji "Hotelu Paradise". Mimo tego, że zarabia, nie ma dostępu do swojego konta. Co cztery dni dostaje od mamy kieszonkowe. Dlaczego się na to zgodziła?

Marietta Witkowska dostaje kieszonkowe

Marietta Witkowska wygrała pierwszą edycję programu "Hotelu Paradise" i - razem z ówczesnym chłopakiem - zainkasowała 100 tys. zł. Mimo, że jej związek z Chrisem się rozpadł kilka miesięcy po zakończeniu show, byli partnerzy sprawiedliwie podzielili się pieniędzmi.

Po finale "Hotelu Paradise" Marietta nie narzekała na nudę i dzięki kontraktom reklamowym powiększała swój majątek. Okazuje się jednak, że nie ma dostępu do swojego konta.

Ja tylko dostaję miesięcznie jakąś sumę pieniędzy. Za dużo pieniędzy wydałam w życiu. Wszystkim dysponuje mama. Moi rodzice mają biuro rachunkowo-prawne, więc można powiedzieć, że ją zatrudniłam

- wyjaśniła Witkowska w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Zdradziła także, że co cztery dni dostaje kieszonkowe w wysokości 500 zł.

To są pieniążki na moje wydatki. Czyli 3 tysiące na miesiąc. Oczywiście nie liczę w tym mieszkania i takich stałych opłat. Polecam to wszystkim nieodpowiedzialnym dziewczynom. Bo to jest tak, że jak pracujesz, za normalną pensję i później masz taki przypływ gotówki, to po prostu szalejesz. To jest normalne. Ja też troszeczkę poszalałam, to sobie wydałam, to sobie wydałam, a moja mama powiedziała 'nie'. Szkoda, żeby to przeszło. Trzeba mądrze zainwestować. Ja się całkowicie poddałam, to już trwa kilka miesięcy i bardzo się cieszę

- zapewniła zwyciężczyni "Hotelu Paradise".

2. edycja programu "Hotel Paradise" - gdzie i kiedy oglądać

W rajskim hotelu na magicznej wyspie Bali kilkunastu singli podejmuje niebezpieczną grę, w której stawką są miłość i pieniądze. Cel jest jeden – znaleźć parę i zostać w programie jak najdłużej! Nie jest to jednak łatwe, bo tutaj strategia i rywalizacja przeplatają się z lojalnością i prawdziwymi uczuciami. Tą, która rozdaje karty w tym miłosnym pokerze, jest olśniewająca Klaudia El Dursi i wcale nie ułatwia ona uczestnikom pobytu w swoim hotelu.

Uczestnicy drugiej edycji to wybuchowa mieszanka temperamentów – tu nikt się nie krępuje, a związki i relacje rozwijają się w tempie błyskawicy. Strategia i spryt przeplatają się z prawdziwymi rozterkami i narastającymi emocjami, co w efekcie daje prawdziwy miłosny rollercoaster.

Widzowie mogą śledzić losy mieszkańców "Hotelu Paradise" od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00 na antenie TVN7 oraz w Playerze.

Marietta Witkowska z "Hotelu Paradise": Nie zgłaszałam się na casting, dostałam zaproszenie:

>>> Zobacz także:

Zwycięzcy „Hotelu Paradise” o swojej miłości: „Bardzo szybko zamieszkaliśmy razem. Jak na razie wszystko się układa”

Marietta i Chris z „Hotelu Paradise” rozstali się. „Jesteśmy zbyt różni”

Marietta z "Hotelu Paradise" o wzajemnym szacunku i hejcie: "Traktujmy drugiego tak, jak sami chcemy być traktowani"

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości