Gwiazdy

Zwycięzcy „Hotelu Paradise” o swojej miłości: „Bardzo szybko zamieszkaliśmy razem. Jak na razie wszystko się układa”

Gwiazdy

Zwycięzcy „Hotelu Paradise” o swojej miłości: „Bardzo szybko zamieszkaliśmy razem. Jak na razie wszystko się układa”

Marietta Witkowska i Krzysztof Ducki są zwycięzcami pierwszej edycji programu „Hotel Paradise”. Po izolacji na Bali para próbuje teraz odnaleźć się w nowej rzeczywistości i buduje związek. O swojej miłości i pracy nad nowym programem opowiedzieli w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Miłość w „Hotelu Paradise”

Marietta Witkowska i Krzysztof Ducki poznali się na planie „Hotelu Paradise”, gdzie połączyło ich uczucie. Para wygrała pierwszą edycję programu i po powrocie z Bali próbuje się teraz odnaleźć w nowej rzeczywistości. Chociaż oboje planowali kolejne podróże, ich plany pokrzyżowała pandemia, więc zostały im jedynie spacery po lesie. Dalej też budują swój związek, a nawet weszli na kolejny jego etap.

Bardzo szybko zamieszkaliśmy razem. Jak na razie wszystko się układa

- zdradził Krzysztof Ducki.

Przyznał też, że on i jego ukochana po programie mogli się poznać na nowo i są naprawdę szczęśliwi.

Nowy program z uczestnikami „Hotelu Paradise”

Choć Marietta i Krzysztof są aktualnie zamknięci w czterech ścianach, bardzo dużo pracują nad nowym programem „Hotel Paradise – Powrót z raju”, który startuje już 28 kwietnia 2020 r. Show będzie emitowane od wtorku do piątku o godz. 20.00 na TVN7. Standardowo też pojawi się w serwisie Player. Produkcja przewidziała 12 odcinków, w których zostaną pokazane momenty z „Hotelu Paradise”, a jego uczestnicy ze swoich domów będą mogli je komentować. Widzowie dowiedzą się również, jak ich ulubieńcy radzą sobie w rzeczywistości poprogramowej.

Wszystko będzie wyjaśnione

- zapowiedziała Marietta.

Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
92
12
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0