Gwiazdy

Marcin Prokop rozpoczyna sezon na krótkie spodenki: "Czapka taktyczna na nieumyte włosy"

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNTomasz Urbanek/East News

Jeszcze kilka dni temu marzliśmy na siarczystym mrozie i z trudem przeciskaliśmy się przez zwały śniegu. Na szczęście pogoda zdecydowanie się zmieniła, na południu Polski termometry wskazują nawet kilkanaście stopni. Ze słonecznej aury ucieszył się także Marcin Prokop. Nasz prowadzący zdecydowanie poczuł już wiosnę i postanowił zrezygnować z zimowych ubrań, a zdjęciem pochwalił się na Instagramie.

Marcin Prokop w krótkich spodenkach

Mimo, że w kalendarzu jeszcze przez miesiąc królować będzie zima, słońce przygrzewa całkiem mocno. Zrobiło się więc zdecydowanie cieplej, co sprawiło, że końcówka lutego rozpieszcza nas iście wiosenną aurą.

Radości z tego faktu nie kryje Marcin Prokop, który umieścił zdjęcie. Na fotce widzimy go w zdecydowanie mało zimowym stroju.

- Włączyli nam wreszcie na dzielni kaloryfery, więc mogłem zrzucić baranicę. Czapka taktyczna na nieumyte włosy. Dobrego dnia ?? - napisał na Instagramie prowadzący Dzień Dobry TVN. Post uzupełnił hasztagami #winter #sun #takie #cuda.

- Powiało wiosną - komentują internauci.

Marcin Prokop cieszy się ze słońca

Pogodny nastrój udzielił się też obserwatorom profilu dziennikarza. Pod fotką pojawiły się komplementy pod adresem jego wiosennej stylizacji. Uwagę przyciągnęło zwłaszcza oryginalne nakrycie głowy.

- Twarzowa ta czapeczka. Jak zawsze piękny i młody. Ładnemu we wszystkim do twarzy - czytamy w komentarzach.

Wygląda na to, że prowadzący dzień Dobry TVN będzie mógł jeszcze przez kilka dni korzystać z uroków wiosennej aury. Słońce oraz temperatury sięgające nawet 18 st. C mają nam towarzyszyć co najmniej do czwartku.

Dorota Wellman już od 20 lat pracuje z Marcinem Prokopem. "Powinniśmy dostać medal kartofla". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Jaki będzie marzec? Poznaj prognozę pogody na przyszły miesiąc

6 piosenek, które skutecznie poprawią twój humor. Zacznij nowy tydzień z pozytywną energią i uśmiechem na twarzy

Dlaczego z wiekiem czas szybciej płynie? Wyjaśniamy, jak działa nasz mózg

Autor: Luiza Bebłot

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości