Gwiazdy

Marcin Perchuć kończy 47 lat. Przypominamy najpopularniejsze role aktora

Gwiazdy

Marcin Perchuć

Lubiany aktor teatralny, filmowy i telewizyjny. Doktor sztuk teatralnych, dziekan Wydziału Aktorskiego warszawskiej Akademii Teatralnej. Marcin Perchuć obchodzi właśnie 47 urodziny. Z tej okazji przypominamy jego najlepsze role. A niebawem zobaczymy go ponownie jako Krzysztofa Kornatowskiego w kolejnej serii kultowego serialu "Usta usta".

Marcin Perchuć ma urodziny

Marcin Perchuć urodził się 30 czerwca 1973 w Warszawie. Jest aktorem teatralnym, filmowym, telewizyjnym i dubbingowym. Ukończył warszawską PWST. W 2015 roku uzyskał tytuł doktora w zakresie sztuk teatralnych. Jest dziekanem Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej.

Ma na swoim koncie wiele ról filmowych. Wystąpił w takich produkcjach, jak: "Idealny facet dla mojej dziewczyny", "Cisza" czy "Listy do M. 2".

Widzowie znają go również z popularnych seriali telewizyjnych, takich jak "Twarzą w twarz", "Teraz albo nigdy", "Lekarze", "Prawo Agaty", "Druga szansa" czy "Motyw". Niebawem będzie go można oglądać w kolejnej serii "Usta, usta", gdzie wciela się w postać Krzysztofa Kornatowskiego.

W latach 1996-1999 Marcin Perchuć grał w Teatrze Powszechnym im. Zygmunta Hübnera, a w latach 1998-2000 - w Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza. Od 2001 roku jest aktorem grupy Montownia . Występuje na deskach m.in stołecznego Teatru Polonia.

Życzymy wielu uśmiechów i dużo satysfakcji!

- czytamy na facebookowej stronie teatru.

Redakcja Dzień Dobry TVN również życzy solenizantowi wszystkiego najlepszego!

„Usta usta” sezon czwarty - fabuła

Po okresie pracy w Stanach Zjednoczonych Adam (Paweł Wilczak) powraca do Warszawy, aby poinformować przyjaciół, że 14 lat po śmierci swojej ukochanej żony Julii, planuje ślub ze znacznie młodszą od siebie Sarą. Nie wszyscy będą jednak tak podekscytowani jak on.

Głównych bohaterów, mimo wielu różnic, łączy prawdziwa przyjaźń. Choć życie każdego poszło w innym kierunku, są zgraną paczką, rozumieją się w pół słowa, potrafią razem śmiać się i wspierać, kiedy trzeba. Iza (Sonia Bohosiewicz) i Piotrek (Wojciech Mecwaldowski), pomimo że mają za sobą wiele wzlotów i upadków, wciąż są razem. Z kolei Agnieszka (Magdalena Popławska) i Krzysztof (Marcin Perchuć) nawet po rozwodzie pozostają w bliskich stosunkach.

Obsada serialu "Usta usta"

Poza główną obsadą nie zabraknie nowych nazwisk. Na ekranie pojawią się m.in. Wiktoria Filus, Magdalena Walach, Roman Frankl, Cezary Kosiński, Zygmunt Malanowicz, Paweł Koślik, Maciej Tomaszewski, Łukasz Gawroński, Olga Rayska, Aniela Płudowska i Oliwia Ogorzelska.

Scenarzystką serialu jest Katarzyna Krzysztopik, reżyserem Bartosz Ignaciuk, a autorem zdjęć Paweł Figurski. Za scenografię odpowiada Maciej Fajst, za kostiumy Katarzyna Baran, za charakteryzację Mirela Zawiszewska. Muzykę komponuje Marcin Macuk.

"Usta usta" w Playerze i TVN7

Zdjęcia do produkcji rozpoczęły się pod koniec maja, realizowane są w Warszawie i okolicach. 6 odcinków IV serii trafi na ekrany TVN już jesienią.

Poprzednie sezony można oglądać w Player.pl, a także - od poniedziałku do czwartku o godz. 18:00 - w TVN7.

Kultowy serial „Usta usta” wraca z nowymi odcinkami!

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz też:

Korpochallenge. Czy aktorzy odnajdą się w korporacji?

Perchuć namiesza w Drugiej szansie

Perchuć, Preis, Karolak i "Kaprys losu"

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości