Marcin Perchuć

  Marcin Perchuć

  "Usta Usta", czyli Paweł Wilczak, Wojtek Mecwaldowski i Marcin Perchuć w rozbrajających rolach ojców. Kultowy serial po kilku latach wraca na antenę TVN, będzie można go również oglądać online. Słodko-gorzka opowieść o przyjaźni i związkach już jesienią zagości na antenie stacji TVN. Zobacz fragmenty serialu pokazujące uroki tacierzyństwa. Będziecie płakać, nie tylko ze śmiechu.

  Lubiany aktor teatralny, filmowy i telewizyjny. Doktor sztuk teatralnych, dziekan Wydziału Aktorskiego warszawskiej Akademii Teatralnej. Marcin Perchuć obchodzi właśnie 47 urodziny. Z tej okazji przypominamy jego najlepsze role. A niebawem zobaczymy go ponownie jako Krzysztofa Kornatowskiego w kolejnej serii kultowego serialu "Usta usta".

  Do obsady Drugiej szansy dołączył Marcin Perchuć. Kogo zagra? Co nowego wydarzy się w życiu Moniki Boreckiej? Z Marcinem Perchuciem i Małgorzatą Kożuchowską rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska. Czy aktorzy spotkali się już wcześniej na planie jakiejś produkcji?

  Dziś ludzie zazwyczaj chcą się z nimi przyjaźnić, bo są sławni. Co ze znajomościami z dawnych lat? Czy polskie gwiazdy cenią sobie przyjaźń? Na te pytania, dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej, odpowiedzieli: Maciej Zakościelny, Agnieszka Więdłocha, Piotr Stramowski, Grażyna Torbicka, Bartłomiej Topa i Marcin Perchuć.

  Już dziś wieczorem, o 21.30, w TVN będziemy mogli zobaczyć pilotażowy odcinek nowego serialu - "Kaprys losu". To zabawna i ciepła historia Zuzy Zawady 45-letniej szanowanej pani psycholog specjalizującej się w terapii par. Zgodnie z porzekadłem: szewc bez butów chodzi, poznajemy ją jako matkę samotnie wychowującą dwójkę dzieci w kilka lat po burzliwym rozwodzie. O serialu opowiedzieli nam, w Dzień Dobry TVN, Marcin Perchuć, Kinga Preis i Tomasz Karolak.

  W tym roku akademickim Wojciech Malajkat i Marcin Perchuć będą musieli zmierzyć się z nowymi rolami. Ten pierwszy - rektora, a drugi - dziekana Akademii Teatralnej w Warszawie. Z aktorami spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska. Powiedzieli jej o swoich nowych obowiązkach. Co Wojciech Malajkat zdążył już wyrzucić z uczelni, a co udało mu się załatwić?

  W nowej ramówce TVN na antenę powracają "Mali Giganci". W programie zobaczymy występy taneczne i wokalne. Czeka nas także wiele nowości, między innymi pojawią się nowi trenerzy. Dlaczego podjęli się takiego wyzwania, jakim jest udział w programie? Czy między grupami wywiązała się rywalizacja? Czy osobiste doświadczenia rodzicielskie pomogły trenerom na planie? Zapytaliśmy o to: Magdę Mołek, Annę Dereszowską, Sonię Bohosiewicz, Marcina Perchucia oraz Kubę Wesołowskiego.

  Czy gwiazdy kupują prezenty swoim bliskim z wyprzedzeniem czy zostawiają to na ostatnią chwilę? Jaki upominek dla męża przygotowała Marta Żmuda Trzebiatowska? I dlaczego Marcin Perchuć nie znosi kupować prezentów? Z aktorami filmu "Listy do M.2" rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Druga część Listów do M szturmem weszła na nasze ekrany i podbiła serca widzów. Zanim jednak do tego doszło dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska była na planie filmu. Czy Tomasz Karolak, Katarzyna Bujakiewicz i Marcin Perchuć wierzyli w świętego Mikołaja? Co ostatnio zszokowało córeczkę Tomka Karolaka? I kiedy skończyło się dzieciństwo Kasi Bujakiewicz? Aktorka powiedziała również o trudnym i wstydliwym dla siebie temacie.

  "Listy do M" pokochaliśmy za błyskotliwy humor, wzruszające historie oraz gwiazdorską obsadę. Teraz po czterech latach doczekaliśmy się kontynuacji ekranizacji. W piątek 13 listopada odbędzie się premiera drugiej część filmu. Czy łatwo było wrócić na plan? Zapytaliśmy o to Katarzynę Zielińską. Gościem Dzień Dobry TVN był również Marcin Perchuć, który w "Listach do M 2" debiutuje. Czy wkupił się w łaski starej ekipy? ;)

  Podczas tegorocznego festiwalu filmowego w gdyni TVN ogłosił swoje plany, dzięki którym w kinach będzie więcej polskich filmów. Jednym z nich będzie Listy do M2. Dlaczego aktorzy przystępowali z niepokojem do drugiej części tej przebojowej komedii romantycznej? Jak się osiąga dobrą jakość filmu? Z aktorami: Tomaszem Karolakiem, Katarzyną Zielińską, Marcinem Perchuciem, Martą Żmudą-Trzebiatowską, producentką Dorotą Chamczyk rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki.

  Rusza kolejna edycja kampanii "Kocham, nie biję". Co jest jej celem? Komu jest ona dedykowana? Czy wciąż istnieje społeczne przyzwolenie na stosowanie kar cielesnych? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy ambasadorów akcji: Magdalenę Różczkę i Marcina Perchucia oraz Konrada Wojterkowskiego z Fundacji Krajowe Centrum Kompetencji.

  W Dzień Dobry TVN sprawy bliskie widzom i pytanie, które wzbudza ogólnopolską dyskusję: "Czy klaps to już bicie"? W tym temacie: Magdalena Różczka i Marcin Perchuć. Zapraszamy wszystkich do wyrażenia opinii! Nasza sonda startuje równo o 8.00. Oprócz tego emocje z "wysokiego C", czyli Dubaj i najwyższy budynek świata. To właśnie z niego skoczył Rafał Maślak. Musicie to zobaczyć! A na koniec Natalia Siwiec w wersji bardzo wakacyjnej. Bądźcie z nami o 8.00!

  Jak określiła Agnieszka Jastrzębska, Marcin i Aneta Perchuć to takie TVN-owe małżeństwo. Aktora możemy oglądać w serialu "Mąż czy nie mąż", z kolei Aneta jest trenerką w Małych Gigantach. Perchuciowie parą są już od 16 lat. Czy zdarzały im się w tym czasie kryzysy? Które z małżonków częściej ustępuje i idzie na ugodę? Jak wygląda codzienność w życiu aktorskiej pary? Rąbka tajemnicy w Dzień Dobry TVN uchyliła Aneta.

  Czy druga część ekranizacji "Listów do M." powtórzy sukces tej pierwszej? Jak ekipie pracowało się na planie filmu? Czy trudno im było wykreować klimat Świąt Bożego Narodzenia, zwłaszcza że wokół piękna wiosna? Z aktorami kinowego hitu, o kilisach pracy i atmosferze na planie porozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Jak w swoich serialowych rolach odnajdują się Marcin Perchuć i Mirosław Kotowicz? Czy filozofia życiowa granych przez nich postaci jest zbieżna z ich prywatnymi poglądami? Czy faceci, w ogóle, rozmawiają o związkach? Jakich rad nasi goście udzielili Marcinowi Mellerowi? Na serial "Mąż czy nie mąż" zapraszamy dziś o 21.50!

  Już dziś o 21.20 zobaczymy pierwszy odcinek serialu "Mąż czy nie mąż". Kinga Burzyńska spotkała się z odtwórcami głównych ról Martą - Magdą Schejbal i Michałem - Marcinem Perchuciem, by w "romantycznej atmosferze" sklepu remontowego wyciągnąć od aktorów odrobinę informacji na temat serialu. Będziecie oglądać?

  Tu historia zaczyna się od zdrady. Na konferencji serialu "Mąż czy nie mąż" dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy serialu: Magdę Schejbal, Marcina Perchucia, Ewę Telegę, Monikę Pikułę o zdradę i skomplikowane relacje damsko-męskie.

  Magda Schejbal to gwiazda nowego serialu TVN "Mąż czy nie maż". W serialu partneruje jej Marcin Perchuć. Czy przeprowadziła się na stale z Zakopanego do Warszawy? Z Magdą Schejbal rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska, która na ręce aktorki odkryła coś, czego nikt do tej pory nie spostrzegł...

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska spotkała się na planie nowego serialu telewizji TVN "Mąż czy nie mąż" z Magdą Schejbal i Marcinem Perchuciem, odtwórcami głównych ról. Czy śmieją się na planie, czy raczej zalewają się łzami? Kto zdecydował się na skok w bok? Dlaczego Magda przyjęła tę rolę i czy "poczuli chemię?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z Piotrem Adamczykiem o tym, co ostatnio udało mu się samemu ugotować? Agnieszka spotkała się także z Katarzyną Cichopek, by porozmawiać o jej nowej pasji - projektowaniu ubrań. Dowiecie się także, co wydarzy się w małżeństwie Adama Gajewskiego, bohatera serialu „Lekarze”.

  Znamy już nominacje do tegorocznych "Telekamer". W studiu DzieńDobry TVN gościliśmy dziś nominowanych do telekamer: Roberta Kozyrę, Michela Moran i Marcina Perchucia oraz Katarzynę Madey redaktor naczelną Tele Tygodnia. Jak wybiera się kandydatów do nagród i jak nasi goście odbierają nominację do Telekamer?

  Kalendarz "Dżentelmeni" zadebiutował w 2006 - zebrano wówczas ponad 220 tysięcy złotych, które przeznaczono na zakup butów dla dzieci z domów dziecka. Obecnie powstaje już 7. edycja tego wydawnictwa. O kulisach powstawania kalendarza Dżentelmeni 2013 opowiedzieli nam Piotr Polk i Marcin Perchuć.

  Kinga Burzyńska odwiedziła plan serialu "Lekarze", a tam spotkała się m.in. z Marcinem Perchuciem. Ile z jogina jest w Marcinie Perchuciu? Dlaczego nie można ćwiczyć jogi, gdy ma się gorączkę?

  Czy małżeństwa, które wykonują ten sam zawód, to związki wysokiego ryzyka? Nie łatwo przecież w takiej sytuacji uniknąć rywalizacji i ocen. Zawsze w parze będzie ktoś, kto będzie sobie lepiej radził. Kiedy jednemu zdarzy się niepowodzenie, czy drugie znając branżę, nie będzie dla małżonka zbyt surowe? Jak się wspierać nie pobłażając sobie wzajemnie?