Gwiazdy

Malwina Siwiec urodziła. Siostra Natalii Siwiec pochwaliła się pierwszym zdjęciem maleństwa

Gwiazdy

Nowy rok bardzo dobrze zaczął się dla młodszej siostry Natalii Siwiec. Malwina Siwiec urodziła córkę. Dziewczynka zadebiutowała już na Instagramie sławnej mamy.

Malwina Siwiec urodziła pierwsze dziecko

Ubiegły rok był prawdziwym baby boom w polskim show-biznesie. Mamami zostały między innymi Małgorzata Rozenek-Majdan, Anna Lewandowska i Barbara-Kurdej Szatan. W najbliższych miesiącach na świecie pojawią się kolejne pociechy celebrytek. W pierwszych dniach stycznia do grona matek dołączyła siostra Natalii Siwiec – Malwina.

Malwina Siwiec na razie nie planuje podboju show-biznesu jak jej starsza siostra, ale dobrze wie, jakie zasady panują w świecie gwiazd. Świeżo upieczona mama od kilku miesięcy raczyła swoich instagramowych obserwatorów kolejnymi zdjęciami z ciążowym brzuszkiem. W niedzielę 10 stycznia poinformowała, że jej córka jest już na świecie. Od teraz będzie to podwójne święto w domu Malwiny Siwiec.

- Dziękuję, że sprawiliście mnie najszczęśliwszą. Żyję dla Was. Piękniejszych trzydziestych urodzin nie można było sobie wyobrazić - czytamy obok pierwszego zdjęcie córki na Instagramie.

Młodsza siostra Natalii Siwiec zaspokoiła ciekawość obserwatorów i w komentarzu pod wpisem wyjawiła, że mała dostała dwa imiona: Liwia i Pola.

Malwina Siwiec prywatnie

Malwina Siwiec, podobnie jak jej siostra, chętnie udziela się na Instagramie. Profil młodej mamy śledzi ponad 30 tysięcy internautów. Tam nie brakuje jej zdjęć w autorskich makijażach czy też kadrów z egzotycznych wakacji. Z konta Siwiec dowiadujemy się dodatkowo, że nie tylko jest mistrzynią stylizacji brwi, rzęs i makijażu, ale także prowadzi szkolenia w tym zakresie.

Świeżo upieczonej mamie i Liwii Poli życzymy dużo zdrowia.

Zobacz też:

Autor: Mateusz Łysiak

Źródło: www.instagram.com/malwinasiwiec

Pozostałe wiadomości