Gwiazdy

Baby shower siostry Natalii Siwiec. "Lepszego życia nie mogłam sobie wymarzyć"

Gwiazdy

Baby shower siostry Natalii Siwiec. "Lepszego życia nie mogłam sobie wymarzyć"

Malwina Siwiec już niedługo zostanie mamą. Z tej okazji postanowiła urządzić popularne Baby shower, aby celebrować przyjście na świat swojej pociechy. Jak wyglądała impreza i kogo zabrakło wśród gości?

Malwina Siwiec – Baby Shower

Malwina Siwiec zorganizowała bajkowe przyjęcie celebrujące narodziny jej przyszłego dziecka. To, co zauważyli internauci to styl, w jakim zostało ono wyprawione. Ich zdaniem bardzo przypomina imprezy rodziny Kardashianów. A to wszystko za sprawą dodatków w odcieniach złota i beżu. Siostra Natalii Siwiec nie kryła swojego zachwytu.

Magia w każdym, najmniejszym szczególe. Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim najbliższym. Lepszego życia nie mogłam sobie wymarzyć

- pisze przyszła mama na swoich mediach społecznościowych. 

Malwina Siwiec mogła liczyć na obecność najbliższych w tym ważnym dla niej dniu. Co prawda fani szybko się zorientowali, że na zdjęciach nie widać jej siostry Natalii, to przyszła mama rozwiała wszelkie wątpliwości, odpowiadając, że nie mogła być z nią tego dnia. Natalia mimo to skomentowała jej magiczne fotografie: Cudownie <3

Malwina Siwiec – kim jest?

Malwina Siwiec to młodsza o 7 lat siostra Natalii Siwiec. Na co dzień jest stylistką brwi i rzęs oraz makijażystką. Prowadzi również warsztaty tematyczne. Zazwyczaj unika blasków fleszy i rzadko dzieli się wyimkami ze swojego życia prywatnego w mediach społecznościowych. 

Gratulujemy przyszłej mamie i życzymy dużo dobrego!

Natalia Siwiec z siostrą. Zobacz wideo:

Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Malwina i Natalia Siwiec: "Jesteśmy trochę dziwne"

Pamiętacie 12-letnią Kasię Żurawik? Sprawdziliśmy, co słychać u pierwszej polskiej uczestniczki Eurowizji Junior 

Dom Małgorzaty Rozenek gotowy na Boże Narodzenie. "Cieszę się, że pierwsze święta Henia będą takie piękne"

Co sądzisz o tym artykule?
52
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
28.12.2020
Julka
Moja siostra nie robiła baby shower. Siedziałyśmy sobie we dwie przy dobrym cieście i pomagałam jej wybierać wyprawkę z sensillo. Imprezę zrobimy jak już mały Antoś się urodzi ;)