Gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan urządza pokój dla malucha: "Nareszcie zaczynamy wyciągać wszystkie te słodkie rzeczy"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/ East News

Małgorzata Rozenek-Majdan szykuje się do porodu trzeciego dziecka i rozpoczęła dekorowanie jego pokoju. - Wybór między gołębim szarym a bladym błękitem zaczyna mnie przerastać - przyznała w mediach społecznościowych.

Już niedługo Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan powitają na świecie syna. Maluch będzie trzecim dzieckiem celebrytki i pierwszym jej męża. Para starała się o dziecko bardzo długo, dlatego zbliżający się poród jest dla niej radosnym wydarzeniem.

Pokój dla syna Małgorzaty Rozenek-Majdan

Niedawno małżeństwo wróciło do Warszawy, aby przygotować pokój dla malucha. Pierwszymi efektami pracy Małgosia pochwaliła się w mediach społecznościowych, publikując zdjęcie ukazujące ją na tle białej komody, a za jej plecami prezentują się piękne białe lilie.

Wicie gniazda... znacie? ? Podobno, każda przyszła mama, na jakimś etapie ciąży zaczyna, mniej lub bardziej nerwowo przygotowywać dom na przyjście maleństwa ? mnie dopadło kilka dni temu ?gdy po powrocie z izolacji zastałam dom zastawiony taką ilością kartonów, że zastanawiałam się gdzie ja to wszystko poukładam ?‍♀️? więc od kilku dni albo układam, ustawiam, dekoruje, albo śpię

- napisała pod zdjęciem.

Małgosia dodała także, że szykowanie pokoju dla synka sprawia jej ogromną radość.

Zaczynamy wyciągać wszystkie te słodkie rzeczy, przygotowane dla maleństwa ? Piękny czas, od kilku dni przepełniający mnie ogromną wdzięcznością, jest jednym z najpiękniejszych w moim życiu ❤️? i tą radością chce się z Wami dzielić ❤️ ?

Celebrytka przyznała jednak, że czasami ma problemy z podjęciem decyzji, na przykład co do wyboru koloru. Na szczęście może liczyć na pomoc koleżanek, które mają doświadczenie w aranżacji wnętrz.

Kochane BARDZO, BARDZO Wam dziękuje, że w tak trudnym czasie udało Wam się, nie tylko dostarczyć wszystkie rzeczy, ale też, że radzimy sobie w tym reżimie sanitarnym ?‍♀️? i że mogę liczyć na Wasz ogromny profesjonalizm, bo nagle wybór między gołębim szarym a bladym błękitem zaczyna mnie przerastać?‍♀️??? DZIĘKUJE ❤️❤️❤️

- wyraziła swoją wdzięczność pod postem.

Fani Małgorzaty Rozenek-Majdan

Pod postem "Perfekcyjnej pani domu" pojawiło się wiele komentarzy od fanów, w których nie tylko zachwycali się wyglądem celebrytki, ale również życzyli szczęśliwego rozwiązania.

Pięknie Pani wygląda, życzę szczęśliwego rozwiązania jak i dużo spokoju i miłości ❤️? Pozdrawiam cieplutko?

I cudownie!!! Tak właśnie ma być. To jest ten piękny czas i spokój, czułość ukochanego i wsparcie bliskich są najbardziej potrzebne. Kwitnie Pani. Gratuluję i dużo zdrówka dla Was

Powodzenia życzę. Pięknie wyglądasz Małgosiu!

>>> Zobacz także:

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości