Majdanowie o nowych wyzwaniach: "Już niedługo wyjeżdżamy za granicę nagrywać program"

Majdanowie wspierają WOŚP z Meksyku
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan już od trzech tygodni przebywają w Meksyku. Wyjechali tam z trójką dzieci i opiekunką, by nabrać sił przed czasem intensywnej pracy. Co ich czeka po powrocie? Opowiedzieli w Dzień Dobry TVN w rozmowie z Mateuszem Hładkim.

Aukcje na WOŚP Małgosi i Radosława

Majdanowie co roku starają się wspierać Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i nie inaczej jest tym razem. Postanowili wstawić na aukcję dwie całkowicie różne rzeczy, które już cieszą się wielką popularnością wśród internautów. Co zaoferowała Małgorzata?

- W moim przypadku wystawiłam do licytacji dzień z całym moim beauty teamem , czyli osoba, która dba o moje włosy przygotuje fryzurę, moja makijażystka zadba o piękny make-up, mój stylista przygotuje przepiękne kreacje... A wszystko to razem z nami - z moją asystentką, z moim menagerem, ze mną. Ja będę rozpieszczać osobę, która wylicytuje właśnie ten dzień , a wszystko to zostanie udokumentowane w formie pięknej sesji zdjęciowej - opowiadała Małgorzata Rozenek-Majdan.

Radosław z kolei zaprosił chętnych do udziału we wspólnym koncercie rockowym.

- Zależało mi na tym, żeby dać też tutaj takie pozytywne emocje, taką dawkę dobrej energii i rzeczywiście dobrego rocka. I tutaj skorzystałem z uprzejmości moich przyjaciół z jednej z najlepszych kapeli rockowych w Polsce, czyli grupy IRA i zapraszamy na ich koncert. Idziemy razem, znajdziemy się w garderobie, porozmawiamy z muzykami - mówił były piłkarz.

"Rozenek cudnie chudnie"

Choć Henryka Małgorzata urodziła w czerwcu zeszłego roku, już może się pochwalić smukłą sylwetką. Gdy podczas obecnych wakacji pokazała swoje zdjęcie na plaży, fanki nie mogły wyjść z podziwu dla jej formy. Wszystko to zasługa diet, ćwiczeń i wielkich zmagań, które widzowie TVN Style będą mogli oglądać na antenie już od 1 lutego. Wtedy bowiem światło dzienne ujrzy show "Rozenek cudnie chudnie".

- Ten program jest po to, żeby pokazać, że nie, ja nie chcę 2 tygodnie po porodzie wyglądać, jakbym nigdy w ciąży nie była. Ja jestem prawie 8 miesięcy po porodzie i nadal nie wyglądam tak, jak powinnam wyglądać . (...) Chciałabym wyglądać tak sportowo. Ale tak naprawdę ja wypróbowałam bardzo wiele różnych możliwości, bardzo wiele różnych diet, wypróbowałam różne zabiegi, wypróbowałam różne formy aktywności fizycznej, po to, żeby kobiety, które będą oglądać ten program, miały już podaną gotową receptę na to, co działa, a co nie działa - opowiadała prezenterka.

Pod tym względem dla wielu świeżo upieczonych mam Małgorzata Rozenek jest prawdziwą inspiracją. Kobiety pragną znaleźć w sobie siłę i motywację, by pójść jej śladem.

- Wiele osób pyta się, jak zaczerpnąć sobie tę energię, tę moc, żeby w ogóle zacząć coś takiego robić, jak dochodzenie do formy. Czy po ciąży czy w ogóle - zawsze wiąże się z wysiłkiem. I jak najbardziej potrzebna jest tu taka silna wola . (...) Warto poświęcić jakiś ten czas danego dnia i konsekwentnie to realizować - mówił Radosław Majdan.

Majdanowie o planach po powrocie do Polski

Podczas wywiadu do swoich rodziców dołączył także Henryk Majdan. Do kogo jest bardziej podobny?

- Pewne funkcje ma po mamie, ale myślę, że on jest takim dzieckiem, które się podzieliło - część cech ma moich, część Małgosi . Tak samo jeżeli chodzi o urodę, chociaż mam wrażenie, że staje się chyba coraz bardziej podobny do mnie - stwierdził Radosław.

Choć Majdanowie są w Meksyku z trójką dzieci, na nic nie narzekają i przyznają, że mieli okazję wypocząć.

- Jest cudownie. Henryk też potwierdza. (...) To jest naprawdę piękne miejsce - mówiła Małgorzata.

- Możemy naładować baterie tutaj. Dużo energii, jest słońce, ładna pogoda. Odpoczywamy, bo czeka nas dużo pracy po powrocie - dodał były sportowiec.

Małżeństwo już niedługo wraca do Polski, gdzie będzie ich czekało wiele nowych wyzwań zawodowych. Jakich?

- Spędziliśmy bardzo miło czas, ale mamy dużo pracy i nie ukrywam, bardzo tęsknimy za psami. Wracamy i ruszamy z kopyta. Ekstraklasa wraca, więc Radosław ma bardzo dużo pracy, ja też, ale muszę powiedzieć, że to nie jedyna taka daleka podróż, którą mamy teraz w najbliższym czasie, bo już niedługo wyjeżdżamy za granicę nagrywać program, ale to dopiero w marcu - zdradziła Małgorzata Rozenek-Majdan.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Reporter: Mateusz Jarosławski, Mateusz Hładki

podziel się:
Prowadzący:

Pozostałe wiadomości