Gwiazdy

Małgorzata Królikowska świętuje urodziny córki. 19-latka wygląda jak modelka. "Paweł o niej mówił, że ma charakterek!"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Małgorzata Królikowska miała w ostatnim czasie powody do świętowania. Jej córka Marcelina obchodziła 19. urodziny. Z tej okazji aktorka zamieściła w sieci rodzinne zdjęcia. Jedno z nich przedstawia młodą damę, drugie zaś to archiwalna fotografia rodzinna. Fani nie kryli zachwytu: "Śliczna zadziorna dziewuszka".

Małgorzata Ostrowska-Królikowska świętuje urodziny córki

W lutym minął rok od śmierci Pawła Królikowskiego. Aktor, po długim leczeniu zmarł w wieku 58 lat. O ukochanym mężu i ojcu wciąż pamięta rodzina. W dniu rocznicy Małgorzata Królikowska opublikowała w sieci zdjęcie świecy, które opatrzyła teksem piosenki Marka Grechuty "Pamięci wierszy". Niedawno aktorka przyznała, że wciąż nie potrafi rozstać się z rzeczami męża i jeszcze długo nie pogodzi się z jego nagłym odejściem. Mimo wszystko wdowa po Pawle Królikowskim, a także mama piątki dzieci stara się zachować spokój ducha i cieszyć każdą chwilą spędzoną w gronie bliskich.

Niedawno Małgorzata pochwaliła się na Instagramie ważnym momentem. Gwiazda przedstawiła swoim fanom 19-letnią córkę Marcelinę i dodała, że obchodzi ona urodziny. Z tej okazji aktorka nie tylko złożyła jej wirtualne życzenia, ale także pokazała dwa zdjęcia. Jedno z nich przedstawia nastolatkę, drugie to fotografia wyciągnięta z rodzinnego archiwum. Widzimy na niej nie tylko Marcelinę, ale także jej starszą siostrę Julię i rodziców.

Córka, córcia, córkiełka. Nasza marcowa panienka, jeszcze niedawno dziewczynka, dziś przyjaciółka, na zawsze córeczka. Bądź szczęśliwa skarbie i zawsze miej czas na miłość, marzenia, śmiech, życzliwość, dzielenie się, rozmyślanie i czytanie

- napisała Królikowska.

Fani komentują

Pod nowym postem Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani licznie składali życzenia nastolatce, a także zachwycali się jej urodą. Trzeba przyznać, że na pierwszym zdjęciu dziewczyna wygląda jak profesjonalna modelka.

- Piękna dziewczyna. Najlepsze życzenia dla córki

- Do pani podobna pani Małgosiu! Wszystkiego dobrego dla córeczki!

- Śliczna zadziorna dziewuszka! Paweł o niej mówił, że ma charakterek! - czytamy pod postem.

Małgorzata postanowiła odpowiedzieć na ostatni komentarz:

- Oj tak ma [charakterek - przyp. red.], ale dobre dziecko bardzo - napisała mama 19-letniej Marceliny.

Józef – najmłodszy w słynnym klanie Królikowskich. Zobacz wideo:

Zobacz także:

Małgorzata Ostrowska-Królikowska rozczulającym zdjęciem z mężem uczciła urodziny córki. "Póki życie trwa..."

Małgorzata Ostrowska-Królikowska o ostatnich świętach z mężem. "Byliśmy w szpitalu. Wiedzieliśmy, co się dzieje"

Małgorzata Ostrowska-Królikowska skomentowała post Joanny Opozdy. Co aktorka myśli o nowej wybrance syna?

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości