Gwiazdy

Gwiazdy szaleją na majówce. Dla jednej był to pierwszy rodzinny wypad z małym dzieckiem

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Polskie gwiazdy przednio bawią się podczas weekendu majówkowego. Media społecznościowe pękają w szwach. Nie wszyscy jednak korzystają z uroków nadwiślańskiego kraju. Barbara Kurdej-Szatan i Anna Kalczyńska-Maciejowska udały się za granicę. Gdzie wypoczywa pozostała część plejady?

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona - pierwszy rodzinny wyjazd

Dla Zofii Zborowskiej i jej ukochanego to wyjątkowy czas. Zakochani w lipcu 2021 roku zostali rodzicami. To właśnie wtedy przywitali na świecie córkę Nadzieję. Dziewczynka zdążyła już trochę podrosnąć. Teraz całą rodziną bawią się na pierwszych wspólnych wakacjach na Cyprze.

- Jednak da się na spontanie z dzieckiem - czytamy we wpisie na Instagramie.

Barbara Kurdej Szatan i Rafał Szatan - pobudka na otwartym morzu

Artyści podzielili się z fanami fotkami z wycieczkowego statku. Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan przeżywają wyjątkowo romantyczne chwile. Na pamiątkowym kadrze stoją wtuleni w siebie, bez filtrów, makijażu i upiększaczy. Tak wyglądał ich poranek:

"#BezCukru z Oskarem Netkowskim"

#BezCukru 10. Michał Szpak
#BezCukru 10. Michał Szpak Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/10

Anna Kalczyńska-Maciejowska na Sardynii

Prowadząca Dzień Dobry TVN nie musi martwić się, czy któryś z majówkowych dni nie będzie pogodny. Jej włoskie wakacje wydają się być spełnieniem marzeń.

- Czy raj może być szlachetny? Co nim właściwie jest? Ciepło? Słońce? Piękno przyrody, soczystość zieleni, toń morza, kontrasty? Sardynia. Rewers i awers - napisała dziennikarka pod fotkami z plaży.

Katarzyna Zielińska zabrała dzieci na przygodę

Aktorka podzieliła się w mediach społecznościowych spontanicznym zdjęciem z lotniska. Towarzyszą jej dzieci, które gwiazda zabiera w rodzinną podróż. Nie wiadomo dokładnie, dokąd się wybiera. Zdradziła jedynie, że minęło sporo czasu, zanim udało się jej zorganizować wyjazd.

- Zapakowana! Wszystko, co kocham w dwóch, to znaczy na dwóch walizkach. Lecimy po przygodę. Czekałam na nią cztery lata! Ahoj przygodo! - napisała pod zdjęciem na Instagramie.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński, Jerzy Dudek, Piotr Molecki/East News

Pozostałe wiadomości