długi weekend

  długi weekend

  Długi weekend czerwcowy właśnie się rozpoczął. Czwartek 16 czerwca jest dniem wolnym od pracy. Wielu Polaków zdecydowało się na dłuższe urlopy, łącząc Boże Ciało z sobotą i niedzielą.

  Jaka będzie pogoda w Boże Ciało 2022 i długi weekend czerwcowy? Wielu Polaków planuje w tym czasie wypoczynek, jednak weekendowa aura może nas nieprzyjemnie zaskoczyć. Gdzie można spodziewać się opadów deszczu? Czy będzie ciepło? Sprawd

  Sprawdziliśmy, ile wyniesie średni koszt wypoczynku i gdzie wybiorą się Polacy.

  Długi weekend dobiega końca i wiele osób będzie wracało z różnego rodzaju wyjazdów. W tym czasie warto zachować szczególną ostrożność na drogach. Gdzie mogą pojawić się korki i jak ich uniknąć? Sprawdź w serwisie Dzień Dobry TVN.

  Polskie gwiazdy przednio bawią się podczas weekendu majówkowego. Media społecznościowe pękają w szwach. Nie wszyscy jednak korzystają z uroków nadwiślańskiego kraju. Barbara Kurdej-Szatan i Anna Kalczyńska-Maciejowska udały się za granicę. Gdzie wypoczywa pozostała część plejady?

  Przedstawiamy 9 propozycji, gdzie warto pojechać.

  W majówkę większość osób ma wolne, ponieważ 1 i 3 maja są dniami ustawowo wolnymi od pracy. Zatem, czy sklepy w majowy długi weekend będą otwarte? Gdzie zrobić można zrobić zakupy w tych dniach? W serwisie Dzień Dobry TVN sprawdzamy, gdzie i do której będzie można zrobić zakupy na majówkę 2022.

  W długi weekend czerwcowy zwykle mamy do czynienia z dobrą pogodą i upałami. Przez co więcej czasu chcemy spędzić na łonie natury. Co prawda tegoroczna aura nie rozpieszcza, ale aktualne prognozy dają nadzieję na ciepłe dni, chociaż burzowe. Gdzie warto pojechać na długi weekend czerwcowy w Polsce?

  W ostatnich latach pogoda w majówkę nie rozpieszczała i krzyżowała plany wyjazdowe wielu Polaków. Czy w tym roku będzie szansa na spędzanie czasu niekoniecznie pod dachem lub parasolem? Sprawdź prognozę pogody na majówkę 2022.

  Jak zorganizować wyprawę, aby maluchy dobrze się bawiły, a rodzice mieli chwilę dla siebie i mogli doładować baterie? Wbrew pozorom nie jest to aż tak trudne.

  Już w sobotę 30 kwietnia rozpoczyna się jeden z najbardziej wyczekiwanych weekendów w Polsce, czyli majówka. Jedni będą mieli kilka dni wolnych od pracy lub szkoły, inni będą przygotowywać się do zbliżającej się matury. Kiedy wypada majówka 2022?

  W ocenie synoptyków z IMGW czeka nas zmiana aury.