Gwiazdy

Niepokojący wpis Mai Bohosiewicz: "Ledwo wstaję z łóżka"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Onet.pl
East NewsNiepokojący wpis Mai Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz jest bardzo szczupła. Fanka zapytała ją, czy jej nienaganna sylwetka jest efektem konkretnej diety. Aktorka przyznała, że jej sposób odżywiania nie jest zdrowy, a wręcz negatywnie wpływa na codzienne funkcjonowanie.

Maja Bohosiewicz o swojej diecie

Maja Bohosiewicz jest bardzo aktywna na Instagramie. Aktorka dzieli się tam nie tylko swoimi planami zawodowymi, ale też codziennymi przemyśleniami, a niekiedy nawet problemami. Czasem bywają one dość kontrowersyjne, zahaczające o tematy tabu, jednak Maja stara się być bardzo szczerza ze swoimi obserwatorami.

Trudne historie

Prawdziwa historia porwania trzech kobiet
Prawdziwa historia porwania trzech kobietDzień Dobry TVN
wideo 2/3

Influencerka dostaje też wiele wiadomości prywatnych z różnego rodzaju pytaniami. Ostatnio Maja opublikowała na Instagramie rozmowę z fanką, która zapytała, czy figura aktorki jest efektem konkretnej diety. - No mam [dietę – przyp. red.]. Taką, która sprawiła, że ledwo wstaję z łóżkaNie jem, bo nie mam czasu, mam stres więc znów nie jem, a potem zjadam ciasto, bo mam zjazd energii - odpowiedziała.

Niepokojące wpisy Mai Bohosiewicz

Aktorka przyznała, że taki sposób odżywiania źle wpływa na jej zdrowie i zaznaczyła, że nie powinno się brać z niej przykładu. - Dieta masakrycznie wykańczająca organizm. Proszę jej nie stosować. Jedyna dobra dieta to taka, która jest zrównoważona i jesteście w stanie ją utrzymać - podkreśliła.

Maja opublikowała też zdjęcie, które bardzo zmartwiło jej wiernych fanów. Aktorka wydaje się być na nim smutna i zmęczona. Dodatkowo w opisie fotografii postanowiła umieścić cytat z książki "Mistrz i Małgorzata". - Zrozumcie, że język może ukryć prawdę, ale oczy - nigdy - napisała.

Obserwatorzy postanowili wesprzeć aktorkę w komentarzach. - "Przytulam", "Wracaj do zdrowia", "Dużo siły" - napisali.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Onet.pl

Źródło zdjęcia głównego: East News

Pozostałe wiadomości