Gwiazdy

Maja Bohosiewicz o randkowaniu z mężem. "Dla nas to rytuał, który pielęgnujemy raz w miesiącu"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Bartosz Krupa/East News

Maja Bohosiewicz poruszyła w mediach społecznościowych ważny temat dotyczący pielęgnacji związku. Aktorka przyznała, że wraz ze swoim ukochanym raz w miesiącu znajduje czas, by wyjść na randkę. Niestety wiele par z długim stażem zapomina o tym podstawowym i ważnym elemencie.

Maja Bohosiewicz namawia do randkowania

Maja Bohosiewicz od kilku lat jest w szczęśliwym związku z biznesmenem Tomaszem Kwaśniewskim, a owocami ich miłości są syn Zachary i córka Leonia. Małżeństwo pomimo wielu obowiązków stara się pielęgnować swój związek. Niedawno aktorka przyznała, że wraz z parterem regularnie chodzi na randki, gdyż czas spędzony we dwoje wpływa zbawiennie na ich relacje.

Chodzicie na randki z mężami, żonami, partnerami? Dla nas to rytuał, który pielęgnujemy raz w miesiącu jak amen w pacierzu, jak bum-cyk-cyk. Czasem kino, czasem kolacja, czasem dom - najważniejsze trzeba odstawić dzieci, odłożyć telefony (dla czepialskich zdjęcie przed wyjściem na randkę) i rozmawiać. Choć wydaje się banalne w związku działa cuda

- dodała.

Fani popierają zdanie aktorki

Pod nowym zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy z odpowiedziami. Fani jednogłośnie przyznali, że bez względu na staż związku randki są niezbędne. Chwila dla zakochanych potrafi zbliżyć partnerów, a także podtrzymać potrzebną namiętność. "Raz w miesiącu u nas musi być", "Korzystajmy z otwartych restauracji i kin! Tak szybko odchodzą", "Święte słowa, a coraz rzadziej pielęgnujmy związki i brakuje wspólnego czasu, po kilku latach nie znasz człowieka obok."

Mery Spolsky o swoich kaprysach i nieudanych randkach

Zobacz także:

Szybka randka w praktyce. Czy randki ekspresowe to idealne rozwiązanie dla singli?

Randka spalona w 5 minut? Zobacz, jak temu zaradzić

Jak wygląda randka w ciemno? Zasady postępowania

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości