Gwiazdy

"Widocznie pasuję do roli Carrow". Maja Bloom odsłania kulisy pracy na planie filmu "Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Światowa kariera Mai Bloom
Światowa kariera Mai Bloom Dzień Dobry TVN
wideo 2/12
Dzień Dobry TVNŚwiatowa kariera Mai Bloom

Na ekranach polskich kin gości kolejna część serii opartej na książkach autorstwa J.K. Rowling. W filmie "Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" wystąpiła plejada gwiazd, w tym także aktorka polskiego pochodzenia, Maja Bloom. W Dzień Dobry TVN artystka opowiedziała o kulisach pracy nad wyjątkowym projektem.

Maja Bloom o roli w filmie "Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a"

Miłośnicy świata magii i czarodziejów z niecierpliwością oczekiwali na premierę filmu "Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a". Produkcja weszła na ekrany polskich kin w kwietniu i natychmiast podbiła serca widzów. Na niekwestionowany sukces obrazu złożyła się nad wyraz ciekawa fabuła, ale także znakomita obsada. W gronie aktorów pracujących na planie kinowego przeboju znalazła się maja Maja Bloom, wcielająca się w postać bezlitosnej czarownicy.

Polscy aktorzy i aktorki

"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"
"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

- Gram osobę po tej złej stronie, chociaż my mówimy, że nie jesteśmy źli, tylko wierzymy w naszą misję (...). David Yates i J.K. musieli zdecydować, że widocznie pasuję do roli Carrow - stwierdziła artystka.

Maja Bloom o początkach kariery

Maja Bloom na co dzień mieszka w Londynie, ale wychowała się we Wrocławiu. Otwarcie przyznaje, że zamiłowanie do występów na scenie czy przed kamerą towarzyszyło jej od najmłodszych lat. Nie oznacza to jednak, że od razu zdecydowała się podążać tą ścieżką.

- Późno zaczęłam wierzyć w swoje marzenia i zostawiłam pracę biurową w finansach. Po pewnym castingu wylądowałam w świecie Harrego Pottera i tak to się zaczęło (...). W tej chwili jest coraz więcej otwartych ról dla ludzi, którzy urodzeni byli na całym świecie - podkreślił aktorka.

Newsy z życia gwiazd: "Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a". Zobacz wideo:

Marcela i Misiek znowu razem
Marcela i Misiek znowu razem
Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości