Gwiazdy

Magda w porywającym utworze "Liczi". Artyści przekonują, że warto żyć według własnych reguł

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Magda w piosence „Liczi”
Magda w piosence „Liczi” Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Miłośnicy zapadających w pamięć utworów z nieskrywaną przyjemnością śledzą poczynania zespołu Magda. Grupa od lat z sukcesem realizuje kolejne muzyczne projekty i cieszy się uznaniem oddanej rzeszy fanów. W Dzień Dobry Wakacje artyści zaprezentowali przebój "Liczi".

Zespół Magda - kariera

Szeregi zespołu Magda zasilają Magdalena Naglik, Hubert Myszkowski, Piotr Szczepanik, Jan Jarząbek i Mateusz Świeboda. Grupa utalentowanych muzyków szturmem podbiła polską scenę muzyczną, a wszystko to za sprawą niezwykle melodyjnych, a co za tym idzie, błyskawicznie wpadających w ucho utworów. Artyści mają na swoim koncie takie przeboje, jak "Każdy Nowy Świt", "Piosenka Walentynkowa", "Pojednanie" czy "W pogoni za szczęściem".

Wokalistka grupy "Magda" już od najmłodszych lat związana była ze śpiewem i muzyką. Nie dziwi zatem fakt, że udało jej się zdobyć serca publiczności. W realizacji muzycznych marzeń niezmiennie wspierają ją koledzy z zespołu.

Magda w utworze "Liczi"

"Liczi" to kolejny utwór, który stał się niekwestionowaną wizytówką muzyków. Tytuł piosenki przywodzi na myśl słodki owoc, ale słowa, których współautorką jest Magdalena Naglik, zmuszają słuchacza do głębokiej refleksji na temat bycia sobą i życia według własnych reguł.

Artyści zaprezentowali przebój na scenie Dzień Dobry TVN.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik/East News

Pozostałe wiadomości