Gwiazdy

Ewa Bem zdradziła, z kim chciałaby zaśpiewać w duecie. To znany raper

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Ewa Bem wystąpi na Top of the Top Sopot Festival
Ewa Bem wystąpi na Top of the Top Sopot Festival Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Top Of The Top Sopot Festival 2022 zbliża się wielkimi krokami. Wśród muzycznych gości, którzy pojawią się w legendarnej Operze Leśnej, jest pierwsza dama polskiego jazzu, czyli Ewa Bem. W studiu Dzień Dobry Wakacje zdradziła kulisy przygotowań do występu i powiedziała, co sądzi o artystach młodego pokolenia.

Ewa Bem o powrocie na scenę

Tego lata na wszystkich wielbicieli muzyki czekają niezapomniane wrażenia. Podczas festiwalu w Sopocie pojawią się wykonawcy, którzy dostarczą widzom wyjątkowych muzycznych emocji. Wydarzenie potrwa trzy dni. Czwartego zaplanowany został wieczór komediowy. Całość będzie można oglądać na antenie TVN.

Trzeciego dnia festiwalu na scenie pojawi się Ewa Bem, która rok temu, po nieobecności na estradzie, powróciła do pracy. Artystka w rozmowie z Anną Kalczyńską i Filipem Chajzerem nie ukrywała, że każde spotkanie z publicznością jest dla niej wyjątkowe,

- Od roku okazuje się, że zaśpiewałam około 70 koncertów, wszystkie są wysokiej rangi, dla mnie są przeżyciem ważnym i artystycznym - podkreśliła Ewa Bem. - Ale jeśli chodzi o te wymienione, dotyczące TVN24 i TVN w ogóle, to jest kawał mojego serca. Czuję się z TVN-em związana emocjonalnie, rodzinnie i pod wieloma innymi względami oraz ideologicznie - dodała.

Ewa Bem o muzykach młodego pokolenia.

Na sopockim koncercie Ewa Bem chce zaskoczyć publiczność, dlatego nie chciała zdradzić, co będą mogli usłyszeć widzowie zgromadzeni w Operze Leśnej oraz przed telewizorami. Zagajona przez Filipa Chajzera przyznała, że każdemu z jej występów towarzyszy pewna dawka tremy.

- Artysta, który jest coraz dłużej na scenie, ma coraz większą tremę, ponieważ jego świadomość jest coraz większa - powiedziała piosenkarka. - Większa jest również świadomość odpowiedzialności każdego występu - stwierdziła.

W Sopocie pojawi się cała plejada najgorętszych nazwisk - również tego młodszego pokolenia. To z kolei stało się pretekstem do rozmowy o nowej generacji muzyków. Ewa Bem nie ukrywała, że z jednym z nich chciałaby zaśpiewać w duecie.

- Gdzież mogę myśleć o współpracy z tym, którego zaraz wymienię, to on musi pomyśleć o współpracy ze mną i wtedy to ma jakiś sens - wyznała gwiazda. - Ja jestem wielką entuzjastką pana Vita Bambino. To by było perfekcyjne, ale to się nie stanie zapewne. (...) Śledzę to może za dużo powiedziane, ale zapuszczam ucho i oko w to, co mogę zobaczyć na Facebooku, Instagramie, YouTubie i ogólne moje spostrzeżenie jest takie, że brakuje mi osobowości. Jeśli chodzi o rutynę wokalu i technikę śpiewania, ona poszła w jednym kierunku i to nie jest ten, który ja najbardziej lubię. Nie mówię o gatunku, tylko o głosie, emisji, możliwościach wokalnych. Mam też zastrzeżenia do teksów. Sama, przez całe życie śpiewałam wielkich poetów: Przybora, Wasowski, Agnieszka Osiecka. Trudno mi się pogodzić z taką wszechobecną bylejakością - podsumowała.

Top Of The Top Sopot Festival: 16-18 sierpnia odbędzie się w Operze Leśnej. Ewa Bem wystąpi trzeciego dnia festiwalu, podczas #ZAWSZE RAZEM. MUZYCZNE PODZIĘKOWANIE DLA WIDZÓW Z OKAZJI 25 LAT TVN. Bilety na wydarzenie są dostępne na stronie Top of the Top Sopot Festival.

Kto wystąpi na #TOP_OF_THE_TOP_CHALLENGE? Oglądaj Dzień Dobry Wakacje i śledź naszą stronę. Niebawem podamy szczegóły.

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje zobaczysz na Player.pl.

Zobacz także:

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik / East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości