Gwiazdy

Unikatowe zdjęcie Magdy Gessler. Tak wyglądała w reklamie z lat 90.

Gwiazdy

Aktualizacja:
Dzien Dobry TVNTomasz Urbanek/East News

Serce Warszawy, eleganckie kreacje, gustowna sceneria i uśmiechnięta Magda Gessler. Tak w 1992 roku wyglądała reklama popularnej restauracji na Starym Mieście. Od tego momentu minęło prawie 30 lat. Jak w tym czasie zmienił się styl prowadzącej "Kuchenne rewolucje"? Zobacz zdjęcie.

Magda Gessler w reklamie z lat 90.

Rok 1992, Warszawa. Niespełna czterdziestoletnia Magda Gessler z burzą rudych włosów reklamuje swoją restaurację. Ubrana elegancko i cała na czarno stoi w drzwiach lokalu z ówczesnym mężem Piotrem u boku. Nieco z tyłu widzimy dwóch kelnerów czekających na przybycie gości.

W samym sercu Starego Miasta, w Warszawie, staropolska kuchnia w nowym, lekkim wydaniu. Szef kuchni poleca co wieczór dania w zależności od oferty na targu i bogactwa. Domowa atmosfera. Miejsce spotkań polskiej i europejskiej arystokracji. Krótka karta dla wegetarian

- czytamy.

Czyli - dla każdego coś miłego. I ta maksyma ma odzwierciedlenie do dziś. Bo popularna restauracja w tym roku obchodzi swoje trzydziestolecie. Czy to za sprawą tej wyjątkowej reklamy? Dla nas odpowiedź jest jasna.

Magda Gessler – jak się zmieniła?

Zdarza się, że Magda Gessler wraca wspomnieniami do dawnych czasów i publikuje zdjęcia sprzed lat. My te wspomnienia bardzo lubimy. Restauratorka od lat zachwyca oryginalnym stylem i burzą blond loków, które - jak się okazuje - nie zawsze miały taki kolor. Na starych fotografiach Magda Gessler jest…ruda. Jest jednak coś, co się nie zmieniło. Elegancja, szyk i niepowtarzalny uśmiech.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Kto to ???? Ktoś wie #mg

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Tymczasem zapraszamy was w kulinarną podróż z Magdą Gessler. Zobaczcie wideo:

Zobacz też:

Sławomir ze swoją "tajną bronią". Tylko u nas: z żoną i muzą - Kajrą. "Jesteśmy ciągle razem i chcemy być razem"

Jak wyglądał Michał Szpak, zanim został gwiazdą? Siostra pokazała stare zdjęcie: "Pocieszny"

Hanna Lis ma dwa proste marzenia. Komentarze fanów mówią wszystko

Autor: Anna Korytowska

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości