Gwiazdy

Maciej Musiałowski odwiedził tatę w Norwegii. "Najpiękniejszy koniec świata"

Gwiazdy

Maciek Musiałowski
Bartosz Krupa/East News

Maciej Musiałowski zdecydował się naładować baterie między swoimi zawodowymi zobowiązaniami i udał się na krótkie wakacje. Jego najnowsze filmiki z norweskiego archipelagu robią ogromne wrażenie. Zobaczcie te krajobrazy.

Maciej Musiałowski o rodzinie

Maciej Musiałowski urodził się w artystycznej, muzykalnej rodzinie. W domu było dużo sztuki - dziadkowie tańczyli i śpiewali, a u rodziców często gościli artyści i ludzie wolnego ducha. Wiadomo, że ma liczne rodzeństwo i wychowywał się w towarzystwie trzech braci. Od 6. roku życia mieszkali poza Warszawą, dzięki czemu aktor miał kontakt z ludźmi z różnych środowisk. Nie zawsze był jednak akceptowany przez rówieśników.

- Byłem odrzucany jako młody chłopak. W dzieciństwie wyprowadziliśmy się do domu przy lesie, z ogrodem, ze zwierzętami. Rodzice kupili piękny, drewniany dom z fortepianem, dębowym lasem za drogą i dorastałem w romantycznej sielance. (...) W szkole podstawowej, do której chodziłem, bardzo się czułem samotny i nieprzynależący . Chłopak, który nie gra w piłkę? Średnio. Chłopak, który wraca do domu i śpiewa przez las - też średnio - mówił Maciej Musiałowski w programie Kuby Wojewódzkiego.

Maciej Musiałowski w Norwegii

Wiadomo jednak, że Maciej Musiałowski zawsze był zżyty ze swoją rodziną i utrzymywał z nimi wspaniały kontakt, nawet mimo wielu obowiązków. Teraz aktor udowodnił to po raz kolejny. Znalazł bowiem chwilę, by odwiedzić swojego ojca, który przebywa na archipelagu Lofoten w Norwegii. Artysta opublikował w mediach społecznościowych trzy filmiki, na których widać, jak jeździ na koniu po zachwycających zielonych polach.

Publikacja wywołała liczne reakcje oczarowanych fanów. W komentarzach czytamy: "Zazdroszczę, przepięknie", "Jak z bajki", czy "Najpiękniejszy koniec świata ". Trzeba przyznać, że widok rumaka na tle tak malowniczego krajobrazu robi ogromne wrażenie.

Jak Wam się podoba?

Zobacz także:

Zobacz wideo: Maciej Musiałowski o pasji do śpiewania

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości