Gwiazdy

Umięśniony Maciej Musiał zapozował bez koszulki. "Polski Justin Bieber"

Gwiazdy

Maciej Musiał

Maciej Musiał opublikował w mediach społecznościowych serię wakacyjnych zdjęć prosto z gorącej Ibizy. Jedno z nich szczególnie przypadło do gustu fanom aktora. Na fotce widać jego wysportowaną sylwetkę. "Jaka klata!" - czytamy w komentarzach.

Maciej Musiał odpoczywa na Ibizie

Maciej Musiał wybrał się na wakacje na hiszpańską wyspę Ibiza. Swój pobyt udokumentował na instagramowym profilu. Z relacji dowiadujemy się, że aktor aktywnie spędza czas. Pływa, zażywa słonecznych kąpieli, pałaszuje lody, a także bawi się z grupą znajomych.

Zobacz wideo: Polscy aktorzy i aktorki

Polscy aktorzy i aktorki

"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"
"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Maciej Musiał pokazał umięśnioną klatkę piersiową

Jednak to nie jego zajęcia wzbudziły największe zainteresowanie, lecz fotografia, do której zapozozował bez koszulki. Jego umięśnione ciało zrobiło na fanach ogromne wrażenie. "Ale byk z ciebie rośnie", "Wow, ale ciało", "Ale przystojniak", "Jaka klata!", "Hociak", "Oj, była siłka, ale jest super!", "Ale ty jesteś hot" - piszą zachwyceni internauci.

Co ciekawe, jedna z użytkowniczek Instagrama porównała aktora do popularnego piosenkarza. "Polski Justin Bieber" - oceniła.

Maciej Musiał przeszedł metamorfozę

Maciej Musiał to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów młodego pokolenia. Karierę rozpoczął już w wieku kilkunastu lat. Do tej pory podziwialiśmy go w polskich serialach i filmach, a niedawno zagrał w międzynarodowym hicie, jakim stał się serial "Wiedźmin".

27-letni aktor słynie z dobrego stylu. Nieustannie też eksperymentuje z wyglądem: długością włosów, wąsów czy kolczykiem w uchu. Jego imponująca forma fizyczna zachwyca, a wyrzeźbiona sylwetka jest szeroko komentowana.

Zobacz wideo: TVN ma 25 lat

TVN ma 25 lat
TVN ma 25 lat Gwiazdy świętują 25. urodziny stacji TVN Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości