Gwiazdy

Barbara Kurdej-Szatan wspomina babcię: "Bardzo przypominała królową Elżbietę"

Gwiazdy

Barbara Kurdej-Szatan

Śmierć królowej Elżbiety II skłoniła Barbarę Kurdej-Szatan do refleksji. Monarchini przypominała bowiem jej babcię. - Do ostatnich dni była świadoma, zawsze wyglądała na 20 lat młodszą - podkreśliła aktorka w instagramowym wpisie.

Barbara Kurdej-Szatan porównała Elżbietę II do swojej babci

Śmierć królowej Elżbiety II wstrząsnęła całym światem. Mieszkańcy całego globu oddali monarchini hołd i nieustannie ją wspominają. Internet roi się od pożegnalnych oraz wzruszających wpisów. Autorką jednego z nich jest Barbara Kurdej-Szatan, która porównała mamę Karola III do swojej babci.

- Odejście królowej Elżbiety skłoniło do przemyśleń, wzruszeń i wspomnień… W moim przypadku wspomnień mojej babci Irenki. [...] Bardzo przypominała królową, albo raczej... królowa przypominała mi babcię. W końcu babcia Irenka była starsza, no i była moją babcią. Była podobna, równie długo żyła, bo aż 101 lat... Jak ktoś tak długo żyje, to ma się wrażenie, że będzie żyć wiecznie. Tymczasem potem jednak uświadamiamy sobie, że wszystko ma swój koniec… - napisała aktorka.

Jak dodała, jej babcia zawsze wyglądała o 20 lat młodziej. W wieku 80 lat potrafiła schylić się do ziemi i położyć dłonie na podłodze. - Zawsze była damą, szlachcianka herbu Jelita, a do zdjęć uwielbiała pozować profilem. Tęskno… - podkreśliła Barbara Kurdej-Szatan.

Zobacz wideo: Rozmowy o śmierci

Rozmowy o śmierci

Jak zabezpieczyć bliskich na wypadek swojej śmierci?
Jak zabezpieczyć bliskich na wypadek swojej śmierci?Dzień Dobry TVN
wideo 2/2

Na końcu artystka zwróciła się z apelem do internautów. - Pamiętajcie o bliskich i nie zapomnijcie powiedzieć, że ich kochacie - przypomniała.

Barbara Kurdej-Szatan wspomina babcię

Wpisowi towarzyszy seria fotografii. Barbara Kurdej-Szatan zestawiła bowiem portrety swojej babci ze zdjęciami królowej Elżbiety II. Internauci szybko doszukali się podobieństwa i potwierdzili słowa autorki postu.

"Przypominała królową Elżbietę", "Jest jakieś podobieństwo", "Faktycznie podobna!", "W pierwszym momencie, zanim przeczytałam opis pomyślałam, że na zdjęciu jest królowa" - czytamy.

Zobacz wideo: Kulisy Sławy Barbary Kurdej-Szatan

Kulisy Sławy Barbary Kurdej-Szatan
Kulisy Sławy Barbary Kurdej-Szatan

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Pozostałe wiadomości