Gwiazdy

"MasterChef" 11. W drugim odcinku zadania będą "proste, jak bułka z masłem"?

Gwiazdy

Autor:
Jola
Marat
Źródło:
TVN
MasterChef - co się wydarzy w 2. odcinku 11. sezonu?
MasterChef - co się wydarzy w 2. odcinku 11. sezonu?
wideo 2/12

W nowym sezonie programu "MasterChef" nie brakuje emocji. W drugim odcinku 15 uczestników stanie przed wyzwaniami z naleśnikami oraz polskimi przysłowiami w rolach głównych. Kucharze będą mogli zawalczyć też o immunitet. Co jeszcze się wydarzy?

"MasterChef" 11, odcinek 2 - naleśniki

Teoretycznie naleśniki to proste danie do wykonania, ale nie dla wszystkich. W drugim odcinku "MasterChefa" 15 kucharzy amatorów będzie musiało się z nimi zmierzyć. Szef kuchni Dariusz Nikodemski pokaże uczestnikom, jak ze zwykłego naleśnika można stworzyć dwa wykwintne dania: wytrawne i słodkie. Czy zawodnicy wykażą się pomysłowością i poradzą sobie z zadaniem? Praca niektórych trafi do kosza już na etapie przygotowań.

"MasterChef" 11 - szansa na immunitet

Po naleśnikowym szaleństwie nadejdzie czas na kolejną konkurencję. Uczestnicy "MasterChefa" będą mogli zawalczyć o immunitet. W balonach będą ukryte tematy ich zadań, czyli polskie przysłowia. Każdy z kucharzy będzie musiał użyć wyobraźni i przygotować danie, które zachwyci jurorów. Czy to będzie dla nich "proste, jak bułka z masłem" czy może "wpadną, jak śliwka w kompot"? Oglądaj "MasterChefa" w niedzielę od godz. 20:00 w TVN lub na player.pl, aby przekonać się, jak uczestnicy wypadną w ocenie Magdy Gessler, Anny Starmach i Michela Morana.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Jola Marat

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości