Gwiazdy

Najlepsze role Leonardo DiCaprio. "Wszyscy mówili, że on nie zrobi kariery"

Gwiazdy

Autor:
Patrycja
Sibilska
Leonardo DiCaprio i jego „Klub 25”
Leonardo DiCaprio i jego „Klub 25”Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

W ostatnich tygodniach media na całym świecie rozpisują się o rozstaniu aktora z jego ostatnią dziewczyną - modelką Camilą Morrone. DiCaprio zawdzięcza jednak swoją sławę przede wszystkim fenomenalnym kreacjom aktorskim, o których w cyklu show-biznesowym Dzień Dobry TVN przypomniała Kaja Klimek.

Leonardo DiCaprio - bohater memów

Leonadro DiCaprio nie schodzi w ostatnich tygodniach z pierwszych stron gazet, a to za sprawą rozstania z kolejną partnerką, którą aktor porzucił tuż po tym, jak ukończyła 25 lat.

- Są wspaniałe memy na ten temat, zresztą Leonardo od zawsze był bohaterem memów, więc przy każdej jego roli filmowej pojawiał się jakiś - mówiła Kaja Klimek.

Leonardo DiCaprio - historia kariery

Leonardo zawdzięcza sławę niezwykłemu talentowi aktorskiemu.

- Pierwsza jego rola, którą ja pamiętam, to jest oczywiście "Romeo i Julia" Baza Luhrmanna. Czyli taka uwspółcześniona, piękna, barokowa, kolorowa, neonowa opowieść o miłości w tym szekspirowskim stylu - mówiła dziennikarka. Po kolejnej spektakularnej roli w "Titanicu" nikt nie wróżył Leonadro większych sukcesów.

- Wszyscy mówili, że on nie zrobi kariery. To było trochę tak, jak z Robertem Pattinsonem po "Zmierzchu", że to jest aktor jednej roli - przypomniała Kaja Klimek.

Jakie jeszcze role rozsławiły aktora? Zobaczysz w materiale wideo. Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Patrycja Sibilska

Źródło zdjęcia głównego: AXELLE/BAUER-GRIFFIN.COM/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości