Gwiazdy

Emocjonalne spotkanie Kate Winslet z Leonardo DiCaprio. "Nie mogłam przestać płakać"

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Wiadomości z życia gwiazd
Wiadomości z życia gwiazd Dzień Dobry TVN
wideo 2/7

Kate Winslet opowiedziała o wyjątkowym spotkaniu ze swoim długoletnim przyjacielem Leonardo DiCaprio. Aktorski duet, który widzowie pokochali za kreacje w "Titanicu" Jamesa Camerona, przez trzy lata nie mógł się zobaczyć z uwagi na restrykcje towarzyszące pandemii. Nie dziwi więc, że długo oczekiwana wizyta była niezwykła.

Przyjaźń Kate Winslet i Leonardo DiCaprio

Kate Winslet i Leonardo DiCaprio to nie tylko uwielbiany przez widzów ekranowy duet z kultowego "Titanica", ale też para przyjaciół. Po oszałamiającym sukcesie katastroficznego dramatu, na wielkim ekranie wspólnie pojawili się ponownie w 2008 roku w filmie "Droga do szczęścia". W wywiadach wielokrotnie podkreślali, że w życiu prywatnym darzą się dużą sympatią.

W ostatnim czasie ich przyjaźń została jednak wystawiona na solidną próbę - przez trzy lata nie mogli się spotkać. Dużą część winy za taki stan rzeczy ponosi pandemia koronawirusa. Aktorka utknęła w Londynie, a Leo przebywał w Nowym Jorku.

Ponowne spotkanie Kate Winslet i Leonardo DiCaprio

Kate Winslet udzieliła wywiadu dziennikowi "The Guardian", w którym zdradziła szczegóły spotkania z jej przyjacielem, do którego doszło w Los Angeles.

- Nie mogłam przestać płakać - wyznała Kate. - Znam go pół życia. To nie tak, że mogliśmy się spotkać, gdy ja byłam w Nowym Jorku lub on w Londynie. Nie mogliśmy opuścić swoich krajów ze względu na epidemię koronawirusa. Jest moim przyjacielem, naprawdę bliskim. Jesteśmy związani na całe życie - dodała.

W rozmowie z dziennikarzem aktorka zdradziła, że na planie "Titanica" najcześciej rozmawiała z Leo o seksie oraz zdarzało im się wymieniać wskazówkami. Zapytana o to, czy wyobraża sobie romans z DiCaprio odpowiedziała, że to byłoby dla niej jak kazirodztwo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości