Kim jest aktor ze zdjęcia? Fani na całym świecie zachodzą w głowę

Co nowego w show-biznesie?
Trwają prace nad najnowszym filmem Martina Scorsese "Killers of the Flower Moon". Do sieci trafiło pierwsze zdjęcie z planu zdjęciowego, na którym widzimy Leonarda DiCaprio jako Ernesta Burkharta. Nie każdy rozpoznał aktora.

Leonardo DiCaprio w "Killers of the Flower Moon"

Zdjęcie, które pojawiło się w sieci sprawiło, że internauci byli skonsternowani. Na pierwszy rzut oka nie poznali znanego na całym świecie aktora.

- "New York Post" stwierdził, że Leonardo nie przypomina siebie i trudno go rozpoznać. Internet był bezlitosny, bo powstało mnóstwo memów, kogo to DiCaprio nie przypomina... - powiedziała Sandra Hajduk w Dzień Dobry TVN.

- On mi bardziej wygląda tu na polskiego aktora Zbigniewa Suszyńskiego - dodała Dorota Wellman.

Oprócz DiCaprio na zdjęciu widzimy także aktorkę Lily Gladstone, która wciela się w Mollie Burkhart. Grana przez nią postać pochodzi z plemienia Osage i jest żoną Ernesta.

Leonardo DiCaprio - kariera

Leonardo DiCaprio przyszedł na świat w Los Angeles 11 listopada 1974 r. Jest nie tylko aktorem, ale także producentem filmowym i scenarzystą. W 2016 r. otrzymał upragnionego Oscara za główną rolę męską w filmie "Zjawa".

Amerykanin od początku swojej przygody z filmem był jednym z najlepiej zapowiadających się młodych aktorów. Za rolę w "Co gryzie Gilberta Grape'a" już jako nastolatek otrzymał nominację do Oscara. Nie spodziewał się wówczas, że statuetki nie zdobędzie przez długie lata. Choć trudno w to uwierzyć, po "Titanicu" wieszczono mu koniec kariery – zwłaszcza kiedy Akademia Filmowa nie doceniła jego starań i pominęła aktora podczas przyznawania oscarowych nominacji.

Co ciekawe, artysta czuje się związany z naszym krajem. Przyznawał, że przygotowując się do roli w "Titaniku", inspirował się polskim artystą, Stanisławem Szukalskim. Nazywał go nawet swoim "drugim dziadkiem".

W młodości Leonardo DiCaprio uchodził za wiecznego imprezowicza i łamacza kobiecych serc. Umawiał się z wieloma aktorkami i modelkami, widywano go z Bridget Hall, Naomi Campbell, Kristen Zang, Heleną Christensen, Amber Vallettą, Evą Herzigovą, Gisele Bündchen, Bar Refaeli czy Blake Lively.

Nie wszyscy wiedzą o tym, że aktor pochwalić się córką. Na planie "Krwawego diamentu" zaprzyjaźnił się z pochodzącą z Mozambiku osieroconą dziewczynką. Tak wzruszył się jej losem, że postanowił ją "adoptować". Każdego miesiąca wysyła pieniądze na jej utrzymanie i pozostaje z nią w stałym kontakcie.

Nie widziałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Reporter: Sandra Hajduk

podziel się:

Pozostałe wiadomości