Gwiazdy

Izolacja przysłużyła się związkowi Leonarda DiCaprio i Camili Morrone. Czy to z nią ustatkuje się aktor?

Gwiazdy

Wszystko wskazuje na to, że związek Leonarda DiCaprio i Camili Morrone robi się coraz poważniejszy. Podczas pandemii oboje spędzali ze sobą bardzo dużo czasu, co miało scementować ich uczucia. W ostatnim czasie aktor świętował nawet z ukochaną jej 23 urodziny.

Coraz poważniejszy związek Leonarda DiCaprio i Camili Morrone

Kwarantanna miała dobry wpływ na związek Leonarda DiCaprio i Camili Morrone. Podczas koniecznego odosobnienia para spędzała ze sobą 24 godziny na dobę, dzięki czemu tylko umocniła swoje uczucia. Osoba z ich otoczenia zdradziła „People”, że oboje są sobie bardzo bliscy, a aktor poważnie podchodzi do relacji z ukochaną i uwielbia spędzać z nią czas. W ostatnich dniach świętował też z nią jej 23 urodziny.

Romanse Leonarda DiCaprio

Leonardo DiCaprio i o 23 lata młodsza od niego Camila Morrone są razem już od 3 lat. To właśnie z nią aktor pojawił się w tym roku na ceremonii rozdania Oscarów, wzbudzając duże zainteresowanie mediów. Był to bowiem dopiero drugi raz, gdy aktor zabrał na galę którąś ze swoich partnerek. Wcześniej taka sytuacja miała miejsce w 2005 roku, gdy na czerwonym dywanie towarzyszyła mu Gisele Bundchen,

Do aktora przylgnęła też łatka wiecznego kawalera i playboya znanego ze swoich licznych romansów. Aktor spotykał się m.in. z Blake Lively, Bar Refaeli, Claire Danes, Amber Valettą czy Emmą Miller.

Zobacz też:

Edyta Herbuś nago na Instagramie. „Stawiam na naturę”

Magda Gessler pokazała zdjęcia z planu „MasterChefa”. Internauci komplementują: „Księżniczka”

"BrzydUla 2". Maja Hirsch już po przymiarkach: "Okazało się jednak, że to nie to, co 10 lat temu"

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości