Gwiazdy

Nie uwierzycie, gdzie Maciej Dowbor pracował 20 lat temu. "Prawdziwy telewizyjny chrzest bojowy w warunkach ekstremalnych"

Gwiazdy

Maciej Dowbor

Maciej Dowbor od wielu lat znany jest z licznych programów telewizyjnych. Do niedawna kojarzony był głównie z rozrywką. Nie każdy jednak wie, że zdarzyło się mu pracować w programie informacyjnym. Prezenter zaskoczył fanów informacją o swojej pracy w TVN24, publikując archiwalne nagranie.

Maciej Dowbor pracował w TVN24

Dziennikarz ostatnimi czasy słynie głównie z kanału na YouTubie, który prowadzi wraz z żoną aktorką Joanną Koroniewską. "Domówka u Dowborów" szybko zyskała sympatię internautów, stając się jednym z najchętniej oglądanych cykli.

Maciej Dowbor sięgnął jednak pamięcią do swoich początków pracy w mediach. W 2001 r. zaczął swoją dziennikarską przygodę w szeregach redakcji TVN24.

- 20 lat temu byłem piękny, młody i zdaniem niektórych perspektywiczny. Wraz z grupą podobnych szaleńców, kompletnie nie wiedząc na co się porywam, dołączyłem do grona głównie młodziutkich dziennikarzy. Mieliśmy tworzyć pierwszy w Polsce kanał niusowy - takie CNN tylko nad Wisłą - czytamy w poście Dowbora.

- Dzięki TVN24 i wspaniałym dziennikarskim autorytetom dostałem gigantyczną szkołę życia i mogłem przejść prawdziwy telewizyjny chrzest bojowy w warunkach ekstremalnych. I chociaż moje losy medialne potoczyły się nieco inaczej, nigdy nie żałowałem tego, że trafiłem do tej redakcji i to w takim ważnym momencie. Pozdrawiam Wszystkich z naszej pionierskiej ekipy, a szczególnie tych, którzy przetrwali 20 lat! - napisał prezenter.

Fani nie kryli zdziwienia zawodową przeszłością Macieja Dowbora. Wielu z nich nie zdawało sobie sprawy z tego, że związany był z TVN 24.

- Kiedyś to było - napisała jedna z internautek.

- Super, jest co wspominać - dodała inna.

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska

Zakochani pobrali się 26 grudnia 2014 r. Nie każdy jednak wie, że zanim powiedzieli sobie "tak", byli ze sobą od 11 lat. Aktorka i dziennikarz poznali się w 2003 r. na planie jednego z seriali.

Joanna i Maciej po raz pierwszy zostali rodzicami w 2009 r. Na świat przyszła wówczas ich córeczka Janina. W 2018 r. urodziła się mała Helenka.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości