Gwiazdy

Krzysztof Ibisz dowiedział się, że ma kolejną żonę. "Jak to teraz wytłumaczyć mojej Asi?"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz od dwóch lat jest w szczęśliwym związku z Joanną Ibisz. Rok temu pobrali się, a teraz spodziewają się dziecka. Ostatnio jednak prezenter przeczytał w mediach, że to nie Asia jest jego obecną żoną, lecz tajemnicza Izabela. Jak to możliwe? Ibisz żartobliwie wybrnął z sytuacji.

Krzysztof Ibisz - związki

Krzysztof Ibisz w sierpniu ubiegłego roku ożenił się po raz trzeci. Jego żoną została Joanna Kudzbalska. Popularność przyniósł jej udział w show TVN "Top Model". Asia nie związała jednak swojej zawodowej kariery z modelingiem. Ukończyła studia medyczne i obecnie jest dyplomowanym lekarzem medycyny stylu życia oraz specjalistką w dziedzinie akupunktury. Para poznała się w lutym 2020 r. na siłowni. Szybko między nimi zaiskrzyło i teraz tworzą szczęśliwe małżeństwo. Niebawem przyjdzie na świat ich dziecko.

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Przypomnijmy, że w latach 1998-2004 Krzysztof był mężem Anny Zejdler, z którą ma syna Maksymiliana. Z kolei w 2005 r. wziął ślub z Anną Nowak. Para rozstała się w 2009 r. Z tego związku urodził się syn Vincent.

Krzysztof Ibisz ma kolejną żonę?

Gwiazdy często czytają w mediach sensacyjne nowinki na temat swojego życia prywatnego. Tak właśnie było w przypadku Krzysztofa Ibisza, który za sprawą jednego z artykułów odkrył, że jego obecną żoną wcale nie jest Joanna, lecz Izabela. Nagłówek głosi: "Tak mieszka i żyje Krzysztof Ibisz z żoną Izabelą. Ciepło, wygoda i elegancja przeplatane licznymi wycieczkami. Zobaczcie sami!". Prezenter z dystansem podszedł do tematu i obrócił sytuację w żart.

- Właśnie dowiedziałem się, że mam żonę Izabelę. O rany, jak to teraz wytłumaczyć mojej Asi? "Kochanie, to nie jest tak jak myślisz?". Dobrego dnia - napisał na Instagramie.

Fani docenili poczucie humoru Ibisza. - "Niespodzianka!", "Może żona chociaż na drugie ma Izabela", "Kolejny artykuł: Krzysztof nie przyznaje się do małżeństwa z Izabelą", "Asia zrozumie", "To masz przechlapane, jak wrócisz do domu", "Może to jakiś inny Krzysztof Ibisz albo sobowtór" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości