Kinga Zawodnik wyprawiła mamie urodziny. Tort, 55 róż i koncert

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Daria Pacańska
Urodziny mamy Kingi Zawodnik
Urodziny mamy Kingi ZawodnikDzień Dobry TVN Online
wideo 2/8

Kinga Zawodnik zorganizowała swojej mamie wymarzone 55. urodziny. Impreza rozpoczęła się mszą św. w pobliskim Kościele, a później solenizantka przejechała limuzyną na imprezę, na której czekało mnóstwo atrakcji. Niespodziankę Pani Teresie zrobiła także dziennikarka dziendobry.tvn.pl, Daria Pacańska.

Wymarzone urodziny mamy Kingi Zawodnik

Kinga Zawodnik spełnia nie tylko swoje marzenia, ale także swojej mamy. Zorganizowała dla niej 55. urodziny w naprawdę wielkim stylu. Wszystko było niespodzianką, a Pani Teresa do ostatniej chwili nie wiedziała, co się wydarzy.

"Inspirujące kobiety"

Inspirujące Kobiety Olga Legosz
Inspirujące Kobiety Olga LegoszDzień Dobry TVN Online
wideo 2/5

- Nie spodziewałam się absolutnie. To jest taka cicha niespodzianka, że nic nie wiedziałam. Dzieci zorganizowały mi w cichaczu. Dziś dzieci tylko tyle mi powiedziały: "mama, masz założyć suknię i być gotowa na godzinę 17:30". Naszykowałam się, wychodzę z domu, podjeżdża piękna limuzyna. A co dalej ta moja szalona córcia nie wiem, znając ją to będzie coś szalonego - powiedziała mama Kingi Zawodnik w rozmowie z Darią Pacańską z dziendobry.tvn.pl.

Jedną z niespodzianek był także występ ulubionego artysty Pani Teresy. Specjalnie na tę uroczystość przyjechał Mateusz Mijal. Wręczył solenizantce 55. czerwonych róż.

- Kiedy Kinga zadzwoniła do mnie i powiedziała, że to będzie taka niespodzianka dla mamy to też bardzo się wzruszyłem, że mama jest moją fanką, i że słucha moich piosenek. Poza tym mieliśmy okazję poznać się na urodzinach Kingi i jakiś taki fajny klimat złapaliśmy - powiedział Mateusz Mijal, wokalista.

Kinga Zawodnik spełniła 4 życzenia mamy

Kinga Zawodnik w trakcie 55. urodzin swojej mamy chciała spełnić jej marzenia. Udało się wszystko zorganizować według życzenia.

- Moja mama jest taką zwykłą prostą kobietą, którą kocham nad życie. Chciała przede wszystkim spędzić urodziny w gronie najbliższej rodziny i znajomych. Udało się. Chciała otrzymać w prezencie bukiet z 55 róż, tyle ile ma lat. Też się udało. Chciała również mieć taką fajną przejażdżkę, więc wymyśliłam przejazd fajną limuzyną. Też jej się marzył, bo zobaczyła u mnie na urodzinach, koncert - wyliczała Kinga Zawodnik.

To był debiut Pani Teresy przed kamerą. Do tej pory fanki Kingi Zawodnik mogły jej mamę tylko usłyszeć w trakcie relacji w mediach społecznościowych, które prezenterka publikuje.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości