Gwiazdy

Kelly Rowland jest w ciąży. Czy planowała drugie dziecko?

Gwiazdy

Kelly Rowland jest w ciąży! Spodziewa się drugiego dziecka z mężem Timem Weatherspoonem. Zaokrąglonym brzuszkiem pochwaliła się na okładce magazynu.

39-letnia Kelly Rowland zdradziła, że jest w ciąży na łamach "Women's Health". Gwiazda "Destiny’s Child" wystąpiła na okładce magazynu w białym topie i dole od bikini. Na fotografii widać rozpromienioną wokalistkę oraz pięknie zaokrąglony brzuszek. Po ujawnieniu radosnej nowiny, na temat jej ciąży rozpisują się media na całym świecie.

Kelly Rowland w ciąży

Czy wokalistka planowała ciążę?

Luźno o tym rozmawialiśmy, a potem przyszła pandemia. Po prostu stwierdziliśmy, że zobaczymy, co się stanie

- powiedziała w wywiadzie dla "Women's Health".

Wyznała również, że w lutym skończy 40 lat i jest wdzięczna za to, że może znów być mamą. Przypominamy, że wokalistka w maju 2014 roku poślubiła Tima Weatherspoon'a. Tego samego roku na świat przyszedł ich syn. Teraz Titan doczeka się rodzeństwa!

Kelly Rowland - kariera

Kelly Rowland śpiewała w słynnym zespole "Destiny's Child" w latach 90., który zdobył statuetki Grammy. Było to przepustką do sławy zarówno dla Rowland, jak i Beyoncé. Kelly, Beyonce i Michelle po rozpadzie zespołu, rozpoczęły kariery solowe.

Rowland w 2002 roku wydała swój debiutancki album "Simply Deep". Płyta sprzedała się w nakładzie 2,5 miliona egzemplarzy. Kolejna ukazała się 5 lat później – "Ms. Kelly". Również odniosła wielki sukces. Kolejne albumy wydała w 2011 i 2013 roku. Wokalistka nie tylko prężnie rozwija karierę muzyczną, lecz była również jurorką w brytyjskiej edycji talent show "X Factor". Została wybrana Kobietą Roku 2012 brytyjskiej edycji magazynu "Glamour".

Teraz kolejna rola przed piosenkarką. W końcu bycie mamą dwójki dzieci to nie lada wyzwanie. Życzymy wszystkiego dobrego ciężarnej Kelly Rowland!

Zobacz wideo: Kelly Rowland jest w ciąży!

Zobacz też:

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości