Gwiazdy

Katarzyna Pakosińska i Poparzeni Kawą Trzy zapraszają na premierę wyjątkowego spektaklu. "Będziemy się integrować"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Kobieca energia w męskim zespole
Kobieca energia w męskim zespole Dzień Dobry TVN
wideo 2/9
Dzień Dobry TVNKobieca energia w męskim zespole

Katarzyna Pakosińska i członkowie zespołu Poparzeni Kawą Trzy zdecydowali się na współpracę, która zaowocowała pełnym humoru spektaklem teatralnym. Tematem przewodnim komedii muzycznej o wymownym tytule "OKRUTNA, ZŁA I PODŁA, czyli Kobieta i mężczyźni" są relacje damsko-męskie. W Dzień Dobry TVN artyści opowiedzieli o szczegółach wyjątkowego projektu.

Premiera komedii muzycznej "OKRUTNA, ZŁA I PODŁA, czyli Kobieta i mężczyźni"

Nieszablonowy projekt Katarzyny Pakosińskiej i członków zespołu Poparzeni Kawą Trzy to odpowiedź na potrzeby wszystkich miłośników dobrego humoru i muzyki na żywo. Artyści postanowili w niecodzienny sposób opowiedzieć o relacjach damsko-męskich. Premiera spektaklu o wymownym tytule "OKRUTNA, ZŁA I PODŁA, czyli Kobieta i mężczyźni" odbędzie się 10 maja br. o godz. 19:00 na deskach "Sceny Relax" w Warszawie.

- Zaczęło się już wiele lat temu, kiedy Rafał Bryndal, który jest naszym tekściarzem, wpadł na pomysł, żeby napisać komedię muzyczną na jedną aktorkę (...). Nie wyobrażalibyśmy sobie kogoś innego w tej roli, tylko właśnie Kasię - wyjaśnił Roman Osica, a jego słowa natychmiast spotkały się z potwierdzeniem ze strony Jacka Kreta.

- Nie dość, że jest genialną aktorką, to jest kapitalną nauczycielką. My mamy ze sceną już dosyć dużo wspólnego. Od piętnastu lat zagraliśmy ponad tysiąc koncertów, a Kasia tak naprawdę wprowadza nas w świat aktorski - stwierdził muzyk.

Uznana artystka kabaretowa otwarcie przyznała, że praca nad projektem okazała się spełnieniem jej marzeń. Zapewniła też, że premiera spektaklu zapewni publiczności szereg niezastąpionych emocji.

- Będzie można tańczyć, będzie można śpiewać, będziemy się integrować (...). Zupełnie nowa forma - podsumowała Katarzyna Pakosińska.

Poparzeni Kawą Trzy w utworze "Byłaś dla mnie wszystkim"

W bogatym dorobku artystycznym zespołu Poparzeni Kawą Trzy nie brakuje zapadających w pamięć utworów. Na przestrzeni ostatnich lat muzycy zaskarbili sobie sympatię oddanej rzeszy fanów, a wydane przez nich single szturmem podbiły listy przebojów. Najlepszym tego dowodem jest choćby sukces piosenki "Byłaś dla mnie wszystkim". Artyści zaprezentowali ją na scenie Dzień Dobry TVN.

Poparzeni Kawą Trzy w piosence "Byłaś dla mnie wszystkim". Zobacz wideo:

Poparzeni Kawą Trzy w piosence „Byłaś dla mnie wszystkim”
Poparzeni Kawą Trzy w piosence „Byłaś dla mnie wszystkim”
Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości