Gwiazdy

"Uczę swoją córkę, żeby była odważna". Kasia Jaroszyńska o wychowaniu 7-letniej Jaśminy

Gwiazdy

Autor:
Karolina
Kalatzi
Reporter:
Karolina Kalatzi
Kasia Jaroszyńska o wychowywaniu córki
Kasia Jaroszyńska o wychowywaniu córki
wideo 2/8

Katarzyna Jaroszyńska to niewątpliwie jedna z najbardziej pogodnych dziennikarek telewizyjnych. Zaraża widzów pozytywną energią. Obowiązki zawodowe musi dzielić z wychowaniem córki, Jaśminy. W rozmowie z redaktorką serwisu dziendobry.tvn.pl Karoliną Kalatzi opowiedziała, jakie wartości chce przekazać córce i czego uczy ją na co dzień.

Pasja, która przerodziła się w pracę

Kasia Jaroszyńska jest znana widowni jako konsekwentna poszukiwaczka ciekawych mieszkań w programie Dzień Dobry TVN. Parę lat temu zaczęła przerabiać meble i od tego zaczęła się jej pasja do urządzania wnętrz. Dzisiaj nie wyobraża sobie życia bez regularnych zmian wystroju, a najszczęśliwsza jest, gdy wszystko może zrobić samodzielnie. Niestraszna jej stolarka czy malowanie ścian!

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Śmiało można powiedzieć, że swoją wielką pasję połączyła z obowiązkami zawodowymi. Jest prowadzącą program "Nieoczywiste miejsca", w którym pokazuje widzom, jak nietypowo i funkcjonalnie mogą prezentować się domy Polaków, którzy tak jak ona są fanami niecodziennych rozwiązań.

Wychowywanie córki

Podczas nagrywania wyjątkowego spotu przez TVN Style z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, poruszone zostały bardzo ważne tematy. Akcja ma za zadanie zwiększać świadomość na temat sytuacji kobiet w Polsce. Partnerem akcji, z której cały dochód zostanie przekazany na Centrum Praw Kobiet, została marka YES.

Kasia Jaroszyńska to niezwykle silna kobieta - łączy miłość do znajdywania nieoczywistych miejsc z wychowywaniem kilkuletniej córki, Jaśminy. Jakie wartości pragnie jej przekazać?

- Ja uczę swoją córkę, żeby przede wszystkim była odważna. Moja córka chodzi po drzewach, kopie piłkę, przewraca się. Moja córka spada z różnych drzew, stołów itd., chodzi po blacie w kuchni. Ja myślę, że to jest fajny sposób na wychowanie odważnego człowieka - nie kobiety, nie mężczyzny. Odważnego człowieka, takiego który będzie w swoim życiu upadał, ale będzie też miał siłę wstać.

Dziennikarka nie ukrywa, że rozmawia z córką na wiele tematów. Nie boi się poruszać również tych trudnych, niewygodnych kwestii, takich jak, chociażby śmierć.

- Ja już jej od bardzo dawna opowiadam o różnych rzeczach. Nie rozmawiamy tylko o zabawach, ale rozmawiamy również o poważnych kwestiach; rozmawiamy o śmierci na przykład, o rozstaniach, o toksycznych ludziach w naszym życiu, bo przecież takich osób każdy z nas, w swoim życiu, trochę musi spotkać, po to, żeby nauczyć się te osoby żegnać (...) A jeśli chodzi o kwestie damsko-męskie, to jestem z niej niezwykle dumna, bo ona używa feminatywów. 7-letnia dziewczynka mówi słowo 'chirurżka' i dla niej to jest tak zupełnie naturalne, że jest polityczka, lekarka, że ona się nawet nad tym nie zastanawia - tutaj po prostu nie ma dyskusji.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Karolina Kalatzi

Reporter: Karolina Kalatzi

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości