Gwiazdy

Karolina Stanisławczyk na scenie Dzień Dobry TVN. "Cliché" porwie Was do tańca

Gwiazdy

Karolina Stanisławczyk zaprezentowała w Dzień Dobry TVN, zainspirowany latami osiemdziesiątymi, utwór "Cliché". Piosenka jest zapowiedzią solowego albumu wokalistki, którego premiera zapowiadana jest na wiosnę. Czy artystce uda się wprowadzić Was w taneczny nastrój?

Karolina Stanisławczyk na scenie Dzień Dobry TVN

Wykonana w naszym studiu piosenka Karoliny Stanisławczyk - "Cliché" to zapowiedź solowego albumu artystki. Na krążku znajdą się także utwory: "Malibu" i "V.I.B.E.". Ten pierwszy miał swoją premierę w czerwcu ubiegłego roku, a drugi - we wrześniu. Na debiutanckiej płycie wokalistki pojawią się również dwa covery "Cry me a River" – Justina Timberlake'a oraz "Zaopiekuj się mną" - grupy Rezerwat.

Karolina Stanisławczyk - kim jest?

Karolina Stanisławczyk to młoda wokalistka, pianistka i autorka tekstów. Inspiruje się muzyką alternatywną, grunge, ale dobrze czuje się także w R'n'B. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła w Szkole Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. Krzysztofa Komedy, brała też udział w licznych konkursach wokalnych. Wspierała też innych artystów w chórkach - m.in. Białasa, Muńka Staszczyka, Kubę Więcka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz też:

Big Cyc wciąż gra w pierwszym składzie. "33 lata temu wyszliśmy na imprezę i jeszcze z niej nie wróciliśmy"

Kasia Golomska i Kamil Durski wracają na scenę w nowym wydaniu. ATLVNTA prezentuje singiel "Umrzesz tak jak ja"

Monika Brodka na zdjęciu w sukni ślubnej. "Czas na zmianę gry"

Autor: Ola Lipecka

Pozostałe wiadomości