Gwiazdy

Kasia Golomska i Kamil Durski wracają na scenę w nowym wydaniu. ATLVNTA prezentuje singiel "Umrzesz tak jak ja"

ATLVNTA

Universal Music Poland

Gwiazdy

Kasia Golomska i Kamil Durski wracają na scenę w nowym wydaniu. ATLVNTA prezentuje singiel "Umrzesz tak jak ja"

ATLVNTA

Universal Music Poland

Pamiętacie muzyczny duet Lilly Hates Roses? Kasia Golomska i Kamil Durski powracają w nowym wcieleniu ATLVNTA. Artyści właśnie zaprezentowali swój pierwszy singiel: "Umrzesz tak jak ja".

Kasia Golomska i Kamil Durski – nowa odsłona muzyczna

Kasia Golomska i Kamil Durski dali się poznać słuchaczom za sprawą duetu Lilly Hates Roses. Alternatywny zespół muzyczny wykonujący indie-pop powstał w 2012 roku. Artyści gościli na najważniejszych polskich festiwalach, a także wystąpili na zagranicznych koncertach, m.in. na słynnym festiwalu SXSW w Austin w Teksasie. Po przerwie muzycy wracają ze świeżą energią i w zupełnie nowej odsłonie. Poznacie nowe brzmienia ATLVNTY, czyli połączenia alternatywnego rapu i nowofalowego popu.

Nowy projekt ATLVNT

Po latach Kasia i Kamil wrócili ponowienie na scenę. Tym razem artyści skupili się na elektronicznych beatach oraz soulowej energii. Integralną część zespołu stanowią także teksty, które są zbiorem luźnych obserwacji codziennego życia, jego jasnych i mrocznych stron. Tu nie ma tematów tabu.

Singiel "Umrzesz tak jak ja" to pierwszy zwiastun nowego albumu ATLVNTY, którego możemy się spodziewać jeszcze w tym roku. Jak przyznała sama wokalistka, piosenka ta traktuje o miłości i spełnianiu marzeń w kontekście śmiertelności i ulotności wszystkiego wokół nas.

Wszyscy umrzemy, nic nie ma większego znaczenia, ale nie ma w tym nic złego, bo właśnie świadomość upływu czasu mobilizuje nas do działania, a brak uniwersalnego sensu istnienia pozwala każdemu z nas posiadać swój własny. Jest przecież możliwe, by odnaleźć siebie na nowo dopiero po sześćdziesiątce. Całe życie trzeba mieć marzenia i nie bać się ich realizować. Drugiej szansy na to najpewniej nie będzie 

– przekonują artyści.

Artyści zadbali także o oprawę wizualną. Zdjęcia i nagrane teledyski nawiązują do okresu wczesnych lat zerowych. Autorem klipu jest Mac Adamczak, reżyser m.in. "Reksia" Margaret czy "Backstage'u" duetu PRO8L3M.

– Stawiamy ten czas i styl w nowym świetle, aktualnym pod względem produkcji oraz środków wyrazu, filtrujemy go przez nas samych - powiedzieli artyści. 

Zobacz także:

Planujesz wieczór z filmami lub muzyką? Zadbaj o dźwięk o najwyższej jakości

Miłość i muzyka. Stanisław Bartosik w utworze "Pomiędzy"

Stracił głos i porzucił karierę: "Nie chciałem wiązać przyszłości z muzyką". Dziś Dionizy Wincenty Płaczkowski buduje karierę jako tenor występując w Polsce i za granicą

Co sądzisz o tym artykule?
88
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0