Gwiazdy

Karolina Pisarek już po ślubie. "Przepiękny moment, nasze marzenie się spełniło"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Reporter:
Sandra Hajduk, Mateusz Jarosławski
Karolina Pisarek powiedziała… tak!
Karolina Pisarek powiedziała… tak!Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Karolina Pisarek i Roger Salla najważniejszy dzień swojego życia mają już za sobą. Po długich przygotowaniach para powiedziała sobie "tak" i stała się małżeństwem. Jakie emocje towarzyszyły zakochanym podczas ślubnej ceremonii?

Karolina Pisarek powiedziała "tak"

Od kilku miesięcy Sandra Hajduk towarzyszyła Karolinie Pisarek i jej ukochanemu w przygotowaniach do ślubu. Dziennikarka wraz z kamerami uczestniczyła w każdym procesie i próbowała dzielić się osobistym doświadczeniem.

To, co wydarzyło się podczas wielkiej ceremonii, zaskoczyło wszystkich. Karolina i Roger przenieśli gości w bajkowy świat. Róż, wybieg, balony, lustra i dużo kwiatów – tak prezentował się namiot weselny i ogród, w którym para powiedziała sobie "tak".

- Całość budowaliśmy dwa dni, bo to jest jednak 900 metrów hali namiotowej. Dodatkowo tu była konstrukcja wymarzona przez parę młodą - powiedziała Anna Nowakowska, właścicielka firmy wypożyczającej namioty.- Pracowałam z ekipami, mamy ich aż siedem to jest ponad 65 osób – podkreśliła Paulina Skomra, wedding plannerka. - Przyjechał tir, potem kolejna ciężarówka. Dwie ciężarówki kwiatów z Holandii, dwie ciężarówki mebli z wypożyczalni. Siedem dużo gabarytowych transportów – zdradziła Gabi Prządka, scenograf ślubu.

Karolina Pisarek spełniła marzenie

Karolina i Roger spełnili swoje największe marzenie. Para oficjalnie jest już małżeństwem. Jak świeżo po ślubie czują się młodzi?

- Przez cały ten okres nie byłem kompletnie zestresowany, trochę mnie złapał stres chwilę przed, jak siedziałem z chłopakami i się przygotowywałem. Potem się wyluzowałem, czekaliśmy chwilę na Karolinę. Zaczęło się, było super, słyszałem tylko mojego brata, który do mnie mówił "skup się" i było wszystko dobrze, aż popatrzyłem na rodzinę, na mamę i tatę. Zobaczyłem ich wzruszonych, wtedy mi ścisnęło cały żołądek i już łzy poszły – zdradził świeżo upieczony małżonek.

Karolina również wstrzymywała się od łez. Podczas ślubowania starała się nie patrzeć na gości, by ci jej nie rozpraszali.

My dzień wcześniej robiliśmy próbę, ja płakałam, nie mogłam powiedzieć ani słowa

Karolina Pisarek – suknia ślubna

Karolina Pisarek temat sukni ślubnej skrywała do ostatniej chwili. Jak się okazuje, po kreację leciała specjalnie do Barcelony. Tam stworzono dla niej projekt, o którym zawsze marzyła. Satynowa suknia z długimi rękawami, zaznaczonymi ramionami i lekko rozkloszowany dołem robiła wrażenie. Do tego długi tren.

- To jest 100 procent tego, co zawsze chciałam – przyznała Karolina.

To jednak nie była jej jedyna suknia. Modelka na wesele zamieniła dopasowaną kreację na wygodniejszą do tańca sukienkę.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Reporter: Sandra Hajduk, Mateusz Jarosławski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości