Karolina Pisarek przygotowuje się do pierwszego tańca. "Wszyscy będą płakać i się wzruszać"

Karolina Pisarek ćwiczy pierwszy taniec
Źródło: Dzień Dobry TVN
Pierwszy taniec młodej pary
Pierwszy taniec młodej pary
Pisarek mówi tak. Trendy w męskiej modzie ślubnej
Pisarek mówi tak. Trendy w męskiej modzie ślubnej
Pisarek mówi tak… makijażowi i fryzurze
Pisarek mówi tak… makijażowi i fryzurze
Pisarek mówi tak... sukni ślubnej
Pisarek mówi tak... sukni ślubnej
"Pisarek mówi tak"
"Pisarek mówi tak"
Pisarek mówi… tak!
Pisarek mówi… tak!
Do ślubu Karoliny i Rogera zostało już niewiele czasu. W kolejnej odsłonie cyklu Dzień Dobry TVN "Pisarek mówi...tak!" młoda para przygotowuje się do pierwszego tańca na weselu. Czy zakochani poradzą sobie z profesjonalną choreografią? Sprawdź.

Ślub Karoliny i Rogera - pierwszy taniec

Pierwszy taniec na weselu to jedna z najbardziej romantycznych chwil podczas ceremonii. Nic dziwnego, że dla wielu par jest to bardzo stresujący moment. Niektóre z nich postanawiają uczyć się go przy pomocy profesjonalnych choreografów. Na tę opcję zdecydowali się również Karolina i Roger.

Ślub pary młodej zbliża się wielkimi krokami, dlatego w kolejnym cyklu "Pisarek mówi tak" zakochani zabrali nas na salę treningową. Karolina i Roger rozpoczęli naukę choreografii pod okiem instruktorki, Adrianny Piechówki. Jakie style tańca cieszą się aktualnie największą popularnością wśród nowożeńców? - Najczęściej jest to walc wiedeński albo angielski - tłumaczy choreografka.

Karolina Pisarek uczy się pierwszego tańca

Jak instruktorka ocenia umiejętności Karoliny i Rogera? Ekspertka ma bardzo dobre przeczucia. - Widziałam, jak rusza się Karolina, bo miałam okazję z nią pracować. Wiem, że Roger trenuje sztuki walki, więc zakładam, że jest skoordynowany - podkreśla. Wiele par decyduje się urozmaicić swoją choreografię za pomocą efektów specjalnych. Czy tak będzie też w przypadku naszych nowożeńców?

- Dym, żeby mnie zakrył, jak najbardziej - żartuje Roger. - Żeby nie było widać, jak depcze mi po stópkach - dodaje Karolina.

Po zakończeniu lekcji para zaprezentowała naszej reporterce pierwsze efekty nauki. - Jak tak pójdzie cały wasz pierwszy taniec, to jestem pewna, że mamusie, ciocie, wszyscy będą płakać i się wzruszać- skomentowała Sandra Hajduk-Popińska. - Bawcie się dobrze i bądźcie sobą - podsumowała instruktorka.

Próbkę tańca weselnego Karoliny i Rogera zobaczysz w naszym materiale wideo. Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Reporter: Mateusz Jarosławski, Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Apokalipsa w galerii sztuki
Materiał promocyjny

Apokalipsa w galerii sztuki