Gwiazdy

Klaudia Halejcio skrytykowana za zdjęcie. "Następnym razem nie zapomnę przerobić reszty ciała"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio spędziła ostatnie dni na Seszelach. Podczas egzotycznej podróży chwaliła się w sieci kadrami znad Oceanu Indyjskiego. Jedno ze zdjęć nie przypadło jednak internautom do gustu. - Za dużo Photoshopa - zarzucili celebrytce. Influencerka odpowiedziała na te komentarze.

Klaudia Halejcio na wakacjach na Seszelach

Klaudia Halejcio spełniła swoje marzenie - odbyła egzotyczną podróż na Seszele w towarzystwie ukochanego. Celebrytka przez kilka dni mieszkała w domu, który - jak twierdzi - zalicza się do rankingu "TOP 10 najbardziej imponujących architektonicznie budowli". Roztaczający się z przeszklonych ścian apartamentu widok na Ocean Indyjski był wprost nieziemski. Influencerka chętnie dzieliła się nim w sieci.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Wielu internautów skrupulatnie śledziło romantyczny wyjazd Klaudii Halejcio i Oskara Wojciechowskiego. Niektórzy obserwatorzy zachwycali się nagraniami oraz fotografiami, życząc młodym rodzicom udanego urlopu spędzonego tylko we dwoje.

Inni natomiast upatrzyli sobie w ekskluzywnych wakacjach pary powód do hejtu. W komentarzach zaroiło się od negatywnych opinii na temat opieki sprawowanej nad roczną córką Halejcio - małą Nel, która została wraz z dziadkami w Polsce. - Bardzo Panią lubię, ale nie rozumiem, jak można zrobić sobie wakacje od dziecka? Rodzicem się jest albo nie - napisała jedna z użytkowniczek Instagrama. - A nie tęsknicie za Nel? - zapytała inna. - Bardzo, bardzo tęsknimy. Nie możemy się doczekać. Wracamy z nową energią - odpowiedziała celebrytka.

Klaudia Halejcio oskarżana o przerabianie zdjęć

Niepochlebne opinie internautów dotyczyły nie tylko rodzicielstwa, lecz także zdjęć, które Klaudia Halejcio wstawia na Instagram. Fotografia, na której celebrytka siedzi przy drewnianym stole wzbudziła spore kontrowersje. Fani influencerki posądzili ją o niefortunne przerobienie zdjęcia. - Za dużo Photoshopa. Ręka długa na kilometr - czytamy w komentarzu internautki. - Każdy fotograf zobaczy, że ktoś tu nie potrafi używać podstawowych programów do edycji zdjęć. Photoshop jest trudny, jak widać - wtóruje kolejny użytkownik mediów społecznościowych.

Klaudia Halejcio odniosła się do tych zarzutów z humorem. Ironicznie zasugerowała, że ręka wydłużyła się, gdy jej partner próbował wymusić na ukochanej zwiedzanie wyspy. - Mogłam nie stawiać oporu, to by się tak nie wyciągnęła - odpowiedziała gwiazda.

W innym komentarzu dała do zrozumienia, że nienaturalnie długa ręka na zdjęciu jest efektem użycia innego obiektywu, który miał objąć w kadrze położoną wysoko nad głową roślinność.

- Następnym razem nie zapomnę przerobić reszty rzeczy w swoim ciele. (...) To może ja teraz ciekawostkę podsunę, że obiektyw można powiększyć w telefonie. Jednym kliknięciem. Widzisz więcej i szerzej. Wow, co? To jest odkrycie. Można sfotografować koronę drzewa. Normalnie szok - odparła z sarkazmem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości