Gwiazdy

Blanka Lipińska u Kuby Wojewódzkiego uchyliła rąbka tajemnicy na temat związku z Baronem

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Blanka Lipińska
TVNBlanka Lipińska u Kuby Wojewódzkiego

Blanka Lipińska gościła w talk-show Kuby Wojewódzkiego. Ich rozmowy toczyły się wokół tematyki seksualnej i twórczości pisarki. Nie zabrakło też bardziej osobistych pytań. Co autorka popularnego erotyku powiedziała o Aleksandrze Baronie?

Blanka Lipińska u Kuby Wojewódzkiego

Blanka Lipińska jest autorką słynnej serii "365 dni", która dostarcza różnych emocji polskim czytelnikom. Wplecione są w niej bowiem sceny skrajne erotyczne. Kuba Wojewódzki odwołał się więc, do twórczości i wprost zapytał Blankę, czy pisze na podstawie własnych doświadczeń, czy to fantazje, które chciałaby spełnić.

Zobacz wideo: Gwiazdy o związkach

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

- Jedno i drugie. Zależy, w której części, bo w drugiej np. jest głównie seks. W pierwszej jest proces poznawczy - mówiła Blanka Lipińska. - Jak byłam u Ciebie trzy lata temu po raz pierwszy, to miałam wtedy tę swoją misję, wzniecić rewolucję seksualną. Życie bardzo zweryfikowały te moje plany. Tę moją odwagę, te chęci, ten zapał zweryfikowało na minus. Nie da się. Po prostu się nie da. Możesz wzniecić część osób, która czeka i powie, że to jest dobre, ale niestety ci, którzy są przekonani, że to jest wciąż tabu, to jest złe, nie powinieneś, nie wypada, to tutaj z tym nic nie zrobisz - dodała.

Maturzystka powołała się na egzaminie na "365 dni" Blanki Lipińskiej

Ostatnio o Blance Lipińskiej zrobiło się głośno za sprawą wiadomości, którą otrzymała od jednej z maturzystek. Okazało się, że zdająca egzamin z j. polskiego odniosła się w swej pracy do "365 dni: Ten dzień".

- Mówię, o Boże. Tam było coś o budowaniu szczęścia. Słuchaj, uczniowie znaleźli w tej powieści drugie dno i to się liczy. Bardzo chciałabym przeczytać jakąś z tych prac, w której ktoś użył w rozprawce maturalnej "365". Naprawdę jestem ciekawa, jak ludzie to widzą. Bo ja to widzę, tak jak to napisałam. Dla mnie to jest jedna prawda, ale dla ludzi to jest wiele prawd - przyznała autorka książki.

Zobacz wideo: "Kuba Wojewódzki". Anna-Maria Sieklucka i Dawid Kubacki

"Kuba Wojewódzki". Anna-Maria Sieklucka i Dawid Kubacki
"Kuba Wojewódzki". Anna-Maria Sieklucka i Dawid KubackiW najnowszym odcinku "Kuby Wojewódzkiego" pojawią się aktorka Anna-Maria Sieklucka oraz skoczek narciarski Dawid Kubacki. Zobacz zwiastun programu.

Blanka Lipińska zdradziła, jak poznała Aleksandra Barona

W dalszej części programu Kuba Wojewódzki zapytał Blankę Lipińską o byłego partnera - Aleksandra Barona, z którym obecnie jest Sandra Kubicka.

- Znałam go z telewizji tylko i wyłącznie - zaznczyła Blanka Lipińska.

- Rozpoczęłaś taki mechanizm działań towarzyskich, że w pewnym momencie wylądował w twoim łóżku? - dopytywał prowadzący.

- Oj, droga była długa i skomplikowana, więc programu, by ci na to nie wystarczyło, ale tak. Właśnie tak zrobiłam. Powiedziałam o tym mojej przyjaciółce Natalii Siwiec, a Natalia Siwiec powiedziała: "Zastanówmy się, jak to zrobić". I bang! - tłumaczyła gościni Kuby Wojewódzkiego.

Po chwili Blanka Lipińska podkreśliła, że jest znudzona pytaniami o byłego partnera. - Wiesz, że ja miałam też innych chłopaków. Nie tylko Alek Baron jest na świecie. To jest już takie nużące wiesz, że wszyscy ciągle pytają o niego, a to było już półtora roku temu. Teraz przecież u jego boku jest inna kobieta i nikt nie zastanawia się nad tym, że jej np. może być przykro. Mnie było przykro, jak w kółko słuchałam o Julce Wieniawie. Pozdrawiam Jula. Kocham cię - zaznaczyła autorka erotyku.

- Czekaj, bo ja już się pogubiłem, kto jest teraz z kim? - wyznał Kuba Wojewódzki.

- No i widzisz, dlatego on jest słabym przykładem. Czepmy się innych moich facetów, naprawdę. Chciałam powiedzieć, że było ich sporo, ale tak naprawdę nie było - skwitowała Blanka Lipińska.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości