Gwiazdy

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o swojej córce. "Wiem, że to dopiero początek"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik

Agnieszka i Wojciech ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" kilka miesięcy temu po raz pierwszy zostali rodzicami. Ich córka Antosia rośnie jak na drożdżach, a dumna mama nie może uwierzyć, że czas tak szybko leci. Pochwaliła się uroczym zdjęciem pociechy.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" Wojtek i Agnieszka

Uczestnicy 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" tworzą szczęśliwe i zgrane małżeństwo. Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik po długich staraniach o dziecko, w styczniu tego roku powitali na świecie swoją pierwszą pociechę. Urodziła im się córeczka, Antosia, która od razu skradła ich serca. Oboje doskonale odnaleźli się w roli rodziców.

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

- Kocham być mamą i jestem ogromnie wdzięczna, że mogłam nią zostać - wyznała niedawno Agnieszka na Instagramie.

Małżonkowie są bardzo aktywni w mediach społecznościowych i chętnie dzielą się z fanami spostrzeżeniami na temat wychowywania malucha. Ich doświadczenia są źródłem cennych rad dla innych rodziców.

Agnieszka Łyczakowska - macierzyństwo

Agnieszka opublikowała urocze zdjęcie swojego męża i córki, która niedawno skończyła 4 miesiące. Dla młodej mamy wielkim szczęściem jest, kiedy może obserwować, jak dziewczynka z każdym tygodniem coraz bardziej się rozwija.

- Nic nie cieszy bardziej, jak nowe umiejętności, które zdobywa twoje dziecko. Jestem dumną, młodą mamą. Wiem, że to dopiero początek czym Tosia nas zachwyca, ale dla nas to ogromnie cenny czas… - napisała Łyczakowska.

Fani w komentarzach napisali mnóstwo miłych komentarzy. "Jaka ona śliczna", "Spojrzenie mamy", "Dokładnie tak! Rozwój dziecka jest niesamowicie fascynujący, a rodzice w tym czasie mogą odkrywać świat na nowo. Wszystkiego dobrego!", "Silna dziewczynka", "To najpiękniejsze i najcenniejsze chwile dla rodziców, a czas tak szybko leci" - czytamy opinie internautów.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości