Gwiazdy

Serial "Nieobecni" powraca w kolejnym sezonie. "Wciągające historie was zauroczą"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Mateusz Jarosławski
Serial „Nieobecni” powraca
Serial „Nieobecni” powracaDzień Dobry TVN
wideo 2/13

Ruszyła emisja drugiego sezonu "Nieobecni". Kinga Burzyńska wraz z kamerą Dzień Dobry TVN była na planie w trakcie kręcenia pierwszego odcinka. Jak potoczą się losy bohaterów tej produkcji? Sprawdź, gdzie i kiedy obejrzeć nowe odcinki.

2. sezon serialu "Nieobecni"

Danuta Stenka w serialu "Nieobecni" wciela się w Elżbietę Zawadę. Pierwszy sezon produkcji zakończył się informacją o tym, że Kasia Zawada (czyli córka Elżbiety) zaginęła. Jak w Dzień Dobry TVN wyznała aktorka, "wspominam o tym na początku pierwszego sezonu. Wspominam Mili, czyli głównej bohaterce, że znam to uczucie - jej zaginął ojciec, a mnie zaginęła córka". W drugim sezonie natomiast odbędzie się wernisaż prac Kasi Zawady, który zostanie zorganizowany w jej urodziny.

- Kończy 30 lat, czyli spędziła 15 lat poza domem. Zaginęła, kiedy miała lat 15 i przez kolejnych 15 jej nie widziałam - dodała Danuta Stenka.

Serial "Nieobecni" - co się wydarzy?

Kazimierz Mazur w "Nieobecnych wciela się w postać aspiranta Kowalskiego, z kolei Piotr Głowacki odgrywa rolę Filipa Zachary. W 2. sezonie panowie będą ze sobą współpracować i zmagać się z kolejnym śledztwem. Tym razem będzie niebezpiecznie i bardzo emocjonalnie.

- Zapraszam wszystkich państwa serdecznie do oglądania serialu "Nieobecni 2", dlatego, że to jest bardzo ciekawy serial i na pewno wciągające historie was zauroczą - podsumował Kazimierz Mazur.

Piotr Głowacki w serialu "Nieobecni"

W dniu premiery drugiego serialu Nieobecni Piotr Głowacki wziął udział w nagraniu live, które było transmitowane na Facebooku oraz YouTubie. Aktor opowiedział o perypetiach odgrywanej przez siebie postaci. Zdradził też, jak w kolejnej serii rozwinie się relacja Mili i Filipa. Cały wywiad można zobaczyć youtubowym kanale Playera.

Gdzie obejrzeć serial Nieobecni?

Serial Nieobecni można obejrzeć na platformie Player.pl. Odcinki można oglądać tutaj. Na platformie można również obejrzeć kulisy powstawania serialu.

Kiedy pojawi się drugi sezon serialu Nieobecni?

Sezon drugi serialu Nieobecni emitowany jest na platformie Player.pl. Odcinki można oglądać w poniedziałki po godzinie 23:59.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Mateusz Jarosławski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości