Gwiazdy

Karolina Pisarek zdradziła, jak wyglądała jej pierwsza randka z Rogerem. "Doskonale pamiętam ten moment"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
"Pisarek mówi tak"
"Pisarek mówi tak"
wideo 2/7

W nowym cyklu "Pisarek mówi tak" modelka opowiedziała naszej dziennikarce historię pewnego zdjęcia. Oprawiona w ramkę fotografia zajmuje ważne miejsce w domu gwiazdy. Jak się okazuje, nie bez powodu. Jaką opowieść skrywa romantyczny kadr?

"Pisarek mówi tak" - nowy cykl w Dzień Dobry TVN

W Dzień Dobry TVN wystartował nowy cykl "Pisarek mówi tak". Modelka zaprosiła nas do swojego prywatnego życia, dzieląc się kulisami przygotowań do najważniejszego dnia w jej życiu.

Szafy gwiazd, czyli cykl "Moda na spacer"

Ada Fijał o swoim stylu w cyklu "Moda na spacer"
Ada Fijał o swoim stylu w cyklu "Moda na spacer"Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

Towarzyszy jej Sandra Hajduk-Popińska, która wraz z kamerami będzie śledzić przygotowania Karoliny Pisarek i Rogera Salli do ślubu.

Karolina Pisarek – pierwsza randka z Rogerem

Podczas wizyty dziennikarka dostrzegła na komodzie romantyczne zdjęcie. Fotografia ma dla modelki wyjątkowe znaczenie.

- To jest zdjęcie z naszej pierwszej randki i doskonale pamiętam ten moment. Roger odebrał mnie z mieszkania, zawiózł do restauracji. Na środku były te piękne róże, które są na tym zdjęciu – wspomina modelka. Karolina zdradziła również, że podczas kolacji Roger zadał jej intymne pytanie.

Pamiętam, że Roger podczas pierwszej randki zapytał się, czy może mnie nazywać swoją kobietą? To było dość szybko, ale to zapulsowało, bo kobieta chce być chciana, ja chce być kochana, pożądana i taka jestem przez Rogera 

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości