Gwiazdy

Joanna Przetakiewicz świętuje urodziny mamy. Pokazała zdjęcie solenizantki. "Już wiadomo, po kim uroda"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Instagram
Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz postanowiła uhonorować swoją mamę z okazji urodzin. Projektantka mody zdobyła się na wzruszające wyznanie. Złożyła publicznie życzenia, które opatrzyła zdjęciem rodzicielki. - Trzymałaś za rękę, kiedy coś nie wyszło - czytamy we wpisie gwiazdy.

Joanna Przetakiewicz świętuje urodziny mamy

Joanna Przetakiewicz to jedna z czołowych polskich gwiazd, która bardzo prężnie działa na Instagramie. Projektantka mody nieustannie publikuje w mediach społecznościowych nowe treści - te dotyczące sfery zawodowej, jak i życia prywatnego. Udostępnia romantyczne kadry z mężem (Rinke Rooyens) i zachwala trzech dorosłych synów, których wizerunek jest już jej fanom doskonale znany. Do tej pory jednak niezbyt często pokazywała zdjęcia swojej mamy Marii Jaroszek. Tym razem zrobiła wyjątek.

6 kwietnia pani Maria obchodziła urodziny. Popularna córka złożyła jej oficjalne życzenia, w których nie zabrakło podziękowań za trud wychowania.

- Mamuniu moja kochana, tak bardzo dziękuję Ci, że zawsze byłaś blisko, kiedy najbardziej tego potrzebowałam. Opiekowałaś się mną, moimi synami, całą naszą rodziną. Zawsze dbałaś, żebym mogła spełniać marzenia, rozwijać się. Uczyć i pracować. Od zawsze najbardziej cieszyłaś się z moich sukcesów i trzymałaś za rękę, kiedy coś nie wyszło. Chroniłaś mnie, ale pozwalałaś też popełniać błędy, na szaleństwo i beztroskę - doceniła Joanna Przetakiewicz.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Gwiazda wspomniała we wpisie o codziennych rytuałach ukochanej rodzicielki. Z tych słów można wywnioskować, że panie mają ze sobą świetny kontakt.

- Lubię, kiedy dzwonisz w środku dnia, żeby opowiedzieć coś bardzo dla Ciebie ważnego. Kocham nasze rozmowy, to jak celebrujesz nasze chwile razem, że zawsze jesteś uśmiechnięta i tak bardzo cieszysz się życiem - wymieniała projektantka w instagramowym wpisie.

Joanna Przetakiewicz pokazała zdjęcie mamy. Fani widzą podobieństwo

Wzruszający wpis projektantki mody nie przeszedł bez echa. Szczególne wrażenie zrobiła dołączona do niego fotografia. Uśmiechnięta solenizantka siedzi na wytwornym krześle ze złotą ramą i trzyma umieszczone w ozdobnym pudełku róże. W tle widać czerwone balony w kształcie serc.

- Wszystkiego najpiękniejszego dla Twojej kochanej Mamci. Pani Maria rulez - napisała Hanna Lis pod postem koleżanki z branży.

- Wszystkiego najlepszego dla pięknej Mamy - wtórowała jej Małgorzata Rozenek-Majdan.

Oprócz życzeń, do których my również dołączamy, pod fotografią pojawiły się komentarze dotyczące urody Marii Jaroszek. Internauci uznali, że kobieta ma ogromną klasę. Zauważyli, że Joanna jest niezwykle podobna do swojej mamy.

- Teraz już wiadomo, po kim pani Joanna odziedziczyła urodę - brzmi jedna z opinii.

- Od razu widać, że jak dwie krople wody - czytamy na Instagramie.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości