Gwiazdy

Justyna Szyc-Nagłowska o ciężkich momentach: "Czasami chce mi się płakać". Jak sobie radzi z emocjami?

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Justyna Szyc-Nagłowska słynie z niezwykłej szczerości i otwartości. Dziennikarka nie unika tematów uznawanych za tabu. Niedawno zwierzyła się z depresji. W najnowszym wpisie przyznała, że ostatnio jest jej ciężko. - Czasem trzeba odpuścić - stwierdziła.

Justyna Szyc-Nagłowska i walka z depresją

Żona aktora nie ukrywa, że od lat zmaga się z depresją. Kiedy rozwodziła się z pierwszym mężem, zajmowała się dwójką dzieci i prowadziła dwie firmy jednocześnie. To wtedy zdała sobie sprawę, że z jej zdrowiem psychicznym nie dzieje się najlepiej.

- Przez lata opanowałam sztukę ukrywania swojego smutku przed dziećmi, znajomymi, kolegami z pracy. Rano zbierałam wszystkie siły i brnęłam przez dzień. Wieczorem wracałam do domu, jakbym przebiegła maraton. (...) Dopiero teraz widzę, jak ja to świetnie wtedy ogarnęłam: miałam depresję przy dwójce malutkich dzieci, prowadząc dwie firmy, rozwodząc się z mężem. Cały świat spadł mi na głowę i dałam radę - mówiła "Wysokim Obcasom" Justyna.

Justyna Szyc-Nagłowska i jej sposoby na spokój ducha

Justyna Nagłowska chętnie dzieli się chwilami ze swojego życia prywatnego. Po trudnym dla niej czasie i walce o zdrowie, w końcu dla żony Borysa Szyca nastały lepsze dni. Pod koniec marca 2020 r. przyszedł na świat syn pary - Henryk.

I choć w życiu dziennikarki nadal zdarzają się słabsze momenty, nie jest już tak źle jak dawniej. Jak sobie radzi ze złymi emocjami?

- Wzięłam na siebie ostatnio tyle zadań, że czasami ciągnę nosem po ziemi i chce mi się płakać (wtedy płaczę) ale… Każde wykonane zadanie, każda poświęcona minuta na rozwój, każdy nowy odcinek podcastu, każde wartościowe spotkanie z drugim człowiekiem, wcześniejsze wstawanie, żeby spędzić czas ze sobą na macie, dobrze spędzony czas z dziećmi, kiedy się po prostu dobrze razem bawimy… - napisała Justyna Szyc-Nagłowska na Instagramie.

- To wszystko, choć jest czasem trudne i męczące, czasem gubi sens, bo zawali się więcej rzeczy niż mniej, to wszystko składa się na poczucie spełnienia i szczęścia. Pracuję na to sumiennie każdego dnia, ale czasem trzeba też odpuścić - podsumowała.

Zobacz także:

Natalie Imbruglia po 24 latach od premiery "Torn". "Do dzisiaj jesteśmy przyjaciółkami - ja i ta piosenka"

Marianna Schreiber zakończyła przygodę z "Top Model". Teraz zdradziła, dlaczego zgłosiła się do programu

Katarzyna Grabowska zdradziła płeć dziecka. Aktorka już wkrótce zostanie mamą

Zobacz wideo: Justyna Szyc-Nagłowska wbrew stereotypom

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości