Gwiazdy

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki wyruszyli w romantyczną podróż po Europie. Pokazali pierwsze zdjęcia

Gwiazdy

KAMIL PIKLIKIEWICZ/East News

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki podróżują po Europie. Para wyruszyła na wycieczkę objazdową, a jej przebieg relacjonują na swoich profilach w mediach społecznościowych. Jak tym razem odpoczywają gwiazdy?

Wieniawa i Rozbicki w podróży

Jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu postawiła na zupełnie inną niż dotychczas formę podróżowania. Tym razem, zamiast ekskluzywnych wakacji w modnym kurorcie, wybrali objazdową wycieczkę. Czas spędzają na zwiedzaniu, odpoczywaniu i oczywiście, robieniu zdjęć, które konsekwentnie zamieszczają w mediach społecznościowych.

Pierwszy przystanek Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki zaplanowali w Amsterdamie. Nie obyło się bez rejsu po kanałach, pysznego jedzenia, a Julce udało się nawet upolować markową torebkę w sklepie vintage. Fani doradzali im, co jeszcze powinni zobaczyć i gdzie pojechać dalej. Docenili także kolorowe stroje, w których podróżują zakochani. - Super kolory - skomentowała prowadząca Dzień Dobry TVN, Paulina Krupińska-Karpiel.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki - związek

Relacja Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego cieszy się ogromnym zainteresowaniem mediów. Para ma też ogromne grono fanów. Oni sami starają się utrzymać swoje życie prywatne z dala od zainteresowania opinii publicznej. O tym, że się spotykają, dowiedzieliśmy się w grudniu 2020 roku.

W trakcie pandemii spędzali ze sobą bardzo dużo czasu i to umocniło ich związek. Niewątpliwie takie wspólne wycieczki to także moment, kiedy relacja nabiera tempa. Julia i Nikodem wyglądają na szczęśliwych i cieszą się każdą wspólną chwilą. Oby tak dalej!

Zobacz także:

Zobacz wideo: Miejska dżungla na tarasie Julii Wieniawy

Autor: Daria Pacańska

Pozostałe wiadomości